Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jelenleg Xiaomi Redmi Note 8 pro telefonom van. 3 éves, szeretném leváltani, mert kicsit a tárhelye és borzalmas a kamerája.

100-120 ezret szánok max az újra. Fontos, hogy jó legyen a kamerája (a mostani sokszor homályos képet csinál, nem fókuszál)

Xiaomi poco x5 pro-t néztem ki. A többi márkát n nem igazán ismerem.


dec. 26. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
A34 5g
dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Pixel 6a
dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

A méret fontos?

Amúgy ezért a pénzért már elég jó telefonokat lehet kapni. A fotók minőségéről meg érdemes youtube-n teszteket nézni, vagy neten máshol teszt képeket keresni. Pl: "Samsung A33 photo test", esetleg mobilokkal foglalkozó oldalakon teszteket olvasgatni (pl. a Mobilaréna jó, ha magyar nyelven érdekel).


Én most három telefont írnék kapásból, mindhárommal van közvetlen tapasztalatom és (legalábbis nappal) mindegyik jó képeket csinál, főleg a mostani telefonodhoz képest.

- A már említett Samsung A34 egy normális boltban is bele fog férni az árkategóriádba, gyors, szép a kijelzője, van sztereó hangszóró, plusz elég hosszú szoftveres támogatást kap, már ki is jött rá az Android 14-es frissítés szerintem.

- Egy hangyányival drágább, de még ezt is ki lehet fogni normális boltban hasonló áron (én nemrég vettem a családba Euronicsban 140-ért, de tuti van noname boltokban olcsóbban is): Samsung A54.

- A már említett Pixel 6a is jó, valószínűleg fotózásban veri a fenti két telefont, annyiban lesz "gyengébb", hogy nem fog olyan hosszú ideig friss szoftvert kapni, nincs normális hazai forgalmazója és kérdéses, hogy az 5G működik-e rajta. Lehet hogy kapott mostanában egy frissítést, ami engedélyezi már a hazai 5G hálózatot is, de ennek utána kell nézni.

dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honor 70
dec. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!