Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite ki-bekapcsoló...

Huawei P8 Lite ki-bekapcsoló gomb cseréje lehetséges?

Figyelt kérdés

NEM a hangerő és ki-bekapcsoló szalagkábel, azaz ennek a terméknek a cseréjéről van szó!

[link]

Hanem a ki-bekapcsoló gombnak a belső részéből törött le. Hogy hogyan, azt ne kérdezzétek, én sem tudom rá a magyarázatot. Miután szétszedtem, legalább 1, de sokkal inkább 1,5 óra telt el mire rájöttem, hogy nem a szlagkábelen, hanem ezen van a probléma. (Ez idő alatt próbáltam a szalagkábel mögé és elé különböző vastagságú papírt tenni, hogy legyen ellenállás (mármint, hogy benyomódjón), de egyik se segített.)

A letörött részt nem találom, tehát a ragasztás nem opció. És nem tudom, hogy egyáltalán szét lehet-e szedni annyira, hogy kicserélhető legyen.

(Úgy tudom feloldani a készüléket, hogy a lenti hangerő gombot kétszer megnyomom, ekkor készül egy fénykép, majd várok, majd a vissza gomb. Tehát ezzel a művelettel tudom elérni, hogy legyen kép...hát, nem komfortos...és ultra takarékos módban nem is működik. A készült képeket pedig rendszerint törölni kell majd...sok-sok MB-ot esznek és a 16 GB belső tárhelyből nem sok van...)

Szervíz nem opció. A miértet nem szeretném közölni. Legyen szíves mindenki ennek elfogadásában írjon, ha hozzászól! Köszönöm. Hogy értsétek: akkor se lesz opció, ha 5 évig így kellene használnom ezt a készüléket... Köszönöm, ha igazán elfogadjátok ezt mindenféle magyarázat nélkül. Nem, nem tolvaj vagyok és nem is rendőrség vagy hatóság elől menekülök, a telefon sem lopott, más tényező van itt.



dec. 28. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod szerívízbe vinni, akkor próbálj meg alkatrészt venni. Mármint egy másikat. Vagy egy olyan telefont kell venni amit alkatrésznek árulnak, és abból ki szedni, és át rakni. Mivel ez a típús legalább 7 - 8 éves. Próbálj meg alkatrészek után kutatni, és ha meg van. Akkor szerintem te is ki tudod cserélni.
dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!


A következőt még azelőtt írtam meg, hogy láttam volna a hozzászólásodat. Módosítani nem szeretnék rajta, ezért úgy küldöm el, ahogyan megírtam.

"Rendben van...tettem még bele egy papírt (a törött részhez) és minden visszahelyezése és a fedlap visszapattintása után, ha nem is kényelmesen, és, ha nem is elsőre de benyomódik a gomb. Tehát elfogadhatóbb, és így az ultra takarékos módot is tudom használni.


Ettől függetlenül még érdekelne, hogy ki lehet-e cserélni (természetesen házilag) az említett gombot. (Ha nem is most (kevés pénz miatt), de a későbbiekben szeretném a 0. szintű "komfort"ot visszakapni.)"


Hibás telefonokat is legalább ezrekért árulnak még alkatrésznek is, tehát jelenleg el van halasztva a vásárlása. De még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Észben tartom.

dec. 28. 14:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!