Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vásároljak,...

Milyen telefont vásároljak, ha Xiaomi Mi 10T Pro telefonom van, de már egy kicsit "jobbat" szeretnék? (iPhone nem kell)

Figyelt kérdés

#telefon #Xiaomi #Xiaomi Mi 10T pro
dec. 30. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Te mennyit szánnál rá??

Valamint mi az ami fontos számodra??

Nekem mi 10t van. Nézelődtem már én is annyit, de nem tudom mi az ami jobb lenne. Ár érték arányban a lehető legjobb legyen.

Samsung A 54 is jó választás lehet éppen, vagy nézni újabban xiaomi területén. Motorolla is gyártott már jó alternatívát. Ívelt kijelzőhöz hogyan viszonyulsz??

Mert sok telefonnak ívelt a kijelzője is, ami számomra nem a legjobb, van aki meg kimondottan szereti.

dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi 11 lite 5g: ez még mindig csúcskategóriás, vagy ha olcsóbbat szeretnél: redmi 12, vagy redmi note 12, vagy redmi note 12 pro
dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen Google Pixel-t.
dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából jöhet BÁRMI, még van időm eldönteni bőven! :D

dec. 30. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt azért beszélnek róla.

dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Iphone miért nem?
dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 érdeklődő35 válasza:
Én a poco f5 tel szemezek nagyon....
dec. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Google pixel ,Motorola ,vagy Samsung .
dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Ha jobbat szeretnél mint a Xiaomi javaslom a Samsungot habár mivel "menőbb" márka többet is kérnek ugyan olyan teljesítményért cserébe.


Illetve tudom javasolni a Nothing phone 1 vagy 2-t. Nagyon letisztult szoftver és hardveresen is elég jó, nem mellesleg egyedi.

dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
jan. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!