Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefon van...

Milyen androidos telefon van ami felér egy iphone erősségével és kamerájával?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy iphonet de nem tudok átszokni rá :/ egyedül a gyorsasága és a kamerája tetszett. Melyik androidos telefon érhet fel pl egy iphone 12 erősségével illetve kamerájával? Az értékhatár 200-250 körül lenne.

jan. 3. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A vele kb. egykorú Samsung csúcsmodeljei meg a Google Pixel készülékek. Az újabb Samsung csúcskészülékek meg a Pixel készülékek meg jobbak nála.
jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
mi a baj?
jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lett volna tájékozódnod vásárlás előtt. A kérdésedre az a válaszom hogy az aktuális S Samsung. Az iphone 12-nek az üzemideje is gatya. Nyilván ha nem szeretnél Samsungot, akkor vehetsz Google-t is. Az is jó, főleg kamerában. Kicsit viszont gyengébb a Samsungnál prociban.
jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy 3 generációval ezelőtti, gyenge, de túlárazott telefonéval? Nagyjából akármelyik.

Amit jelenleg használok (Ulefone Power Armor 18T), pont köröket ver rá, de nem lenne korrekt összehasonlítás, mert az Apple nem tett egyik telefonjába sem hőkamerát, de talán 8 magos procit és 12GiB RAM-ot sem. Talán dual SIM sincs, csak eSIMmel. No meg strapatelefonjaik sincsenek, es az akkut is kispórolják (ebben 9600mAh van). De már azóta ebből is van újabb.

jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 menta34 ***** válasza:
Én 2 hónapja cseréltem telefont. Féltem az iphone-tól és nem is igazán akartam 200 ezer fölé menni, ezért sok utána olvasgatás után végül Pixel 7a-t vettem. Szinte tökéletes, gyors, jó képek, stb. Két baját kell kiemelni - egyik, hogy az ujjlenyomat érzékelés gyenge, másik, hogy maga a készülék nehéz, de más új/modern készülék is nehéz.
jan. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!