Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola g54 power edition...

Motorola g54 power edition vélemény?

Figyelt kérdés

8mag, 12gb ram, 256gb belső hely. 6000 mah akksi. Hogy lehet 100E ft alatt? Lenne valami buktatója?

Teszteken elég jól muzsikál. Elvileg a kamera nem annyira jó de engem az nem izgat különösen. Illetve azt nem tudom hogy kb hány android frissítést kap meg...Samsunghoz képest mi lenne a különbség? Pl egy A54-hez? Megéri ezt a motorolát megvenni alapfelhasználásra mint netezés, youtube,messenger, telefonálás, online film nézés? Meglepő hogy 100E ft alatt van! Jó véleményt írnak róla! Szerintetek?



#Motorola #G54power
jan. 3. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentosen gyengebb a hardware-e, es sajnos altalaban 1, de max. 2 Android verzio utan a frissitesek is elmaradnak.
jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam én is viszont ehhez képest az ára ami nagyon kedvező. Gondolom egy 2 évet el lehet vele masírozni.
jan. 3. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez is egy keresőoldalak specifikáció szűrőire készített telefon.


8 mag - önmagában nem jelent semmit, van zseniális 6 magos processzor és borzasztó sz..r 8 magos is. Az ebben lévő processzor egy okés középkategóriás processzor, de mondjuk gyengébb mint az említett A54-esé, vagy az A34-é. A GPU-ja szintén. Ez a gyakorlatban gyengébb fotós és videós teljesítményt jelent, a játékokat rosszabbul futtatja és elméletileg a távolabbi jövőben hardver igényesebb appokat kevésbé fogja jól futtatni, bár őszintén én erre most azt mondanám, hogy nagyjából tök mindegy. A legtöbb telefonos applikáció azért nem egy teljesítmény zabáló csoda és nem is hiszem hogy túl sok plusz Android verziót kapna a G54... a nem túl sok alatt kb. 1-et értek.


12 GB RAM - nem is vesztegetnék rá szót, teljesen indokolhatatlan egy ilyen kategóriás telefonnál ennyi memória. Sőt, még egy csúcs készüléknél sem igazán érzem létjogosultságát. 8 giga RAM-mal még egy modern Windows is bőven kényelmesen elmuzsikál általános használat mellett.


256gb belső tárhely - ez jó dolog, de nem csak a méret számítana itt (sem), hanem a sebesség is, bár látatlanban megmondom, hogy ezzel sem lehet baj a telefonnál. A 256 giga tök jó annak aki kihasználja, a legtöbb ember viszont szerintem ezzel a felével (uram bocsá', a negyedével) is tök jól elvan hosszú távon is.


"Hogy lehet 100E ft alatt? Lenne valami buktatója?"


A szoftveres támogatás elég rövid életű lesz, a kamerák gyengék, szervízháttér szerintem konkrétan nulla itthon.

Plusz ami a leginkább szembeötlő szó szerint, hogy ez egy IPS kijelzős telefon. Az említett A54 és A34 kijelzője ennél jóval szebb OLED kijelzővel rendelkezik.

jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Gondolom egy 2 évet el lehet vele masírozni."


Hát ha ennyi a cél, akkor nyilván el lehet sokkal többet is. Mondjuk ha már úgyis sok évre tervezel, akkor bennem ott motoszkálna az ördög, hogy ennél pár tízezer forinttal többért ott van egy jóval időtállóbb A34. Persze ha szorult helyzetben vagy és számít ez a pénz is, akkor hagyd a francba, jó lesz a G54 is bőven.

jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!