Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől tűnhet a pénz a telefono...

Mitől tűnhet a pénz a telefonomról?

Figyelt kérdés
Már régebb óta fennáll, hogy ha domino day van es veszek ingyen netet vagy csak siman veszek netet akkor lemegy 500ftra a pénzem. Most pedig már az is van, hogyha hívok valakit szinte teljesen lenullázza pénzemet( pár napja felhívott egy szám, ki írta a telefonszámot, felhivtam és elkezdett angolul beszélni, lehet hogy valami csalók szórakoznak?) Telekom szolgáltatónál vagyok. Tudtok segíteni rajtam?

#internet #telefon #Telekom #Mobilszolgaltato
jan. 3. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy akár az akaratodon kívül előfizettél valamire amire rendszeresen levonnak egy összeget az egyenlegedből? Játék vagy valami applikáción belüli vásárlás vagy vannak olyan appok amik csak egy bizonyos ideig ingyenesek.
jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs számla részleteződ?
jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1es: megnéztem az App Storeban és nincs előfizetésem semmire
jan. 4. 00:22
 4/11 A kérdező kommentje:
2es: az micsoda?
jan. 4. 00:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahol meg tudod nézni részletesen, minden hónapban pontosan mennyit, mikor telefonáltál, vásároltál, adat fogyasztás mennyiség, stb.

Ha valami szívja, ott rajta lesz.

Online telecom belépés, menü pont, számla.. valahol ott megtalalod.

jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
sikerült egy telefonos csalásnak bedölnöd felhivtak egy gondolom külföldi szåmrol te meg vissza hivtad és máris eltünt a pénzed.gondolom fiatal vagy mėg 20 ėv alatti .
jan. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hívtam vissza.
jan. 4. 06:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"pár napja felhívott egy szám, ki írta a telefonszámot, felhivtam és elkezdett angolul beszélni, " te írtad hogy vissza hivtad.
jan. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"lemegy 500ftra a pénzem"

Honnan? 520-ról, vagy 13445410-ról? Nagyon nem mindegy...

jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


"Domino feltöltőkártyás szerződés esetén:

A híváslistát a jogosultságát igazoló Domino előfizető kérheti, kizárólag személyesen, a Telekom saját üzleteiben."


Szóval besétálsz egy Telekom üzletbe, kérsz egy részletes kimutatást, és megnézed hova ment el az egyenleged. Ennél többet mi itt nem tudunk segíteni.

jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!