Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonon hogyan lehet...

Mobiltelefonon hogyan lehet sorozatokat, filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Azon a kis 15-20 centis kijelzőn nem kényelmetlenebb, mint egy nagy tévén? A hangról nem is beszélve, hiszen sok telefonban olyan kis Szokol-rádiós hangszóró van, hogy rémes.
jan. 4. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha közelről nézed rendben van, úgyis olyan helyen fogod ezt tenni ahol nincs más megoldás, például buszon/vonaton. A hanghoz pedig fejhallgatót kell használni, azokkal normális hangja van.
jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
45%

Szerintem meg lehet szokni..engem pl ha nagyon érdekel valami amit nezek nem is erdekel min nezem:D

Es igen, ahogy az 1#es irta, egy jo fulhallgato, es kesz

jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Animét pl kijezetten nekem telefonon volt jó nézni, mert meg tudtam állítani mindig hogy olvassam el teljesen a feliratot

(Már rég nem nézek)

jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én részben ezért is szeretem a nagyobb kijelzős telefonokat, a filmek miatti jobb vizuális élményért, ami így mindenképp előnyös, de azért nem életbevágó, kisebb kijelzőkön is gond nélkül lehet nézni!


Szokol-rádiós hangszóró? Na azért ne túlozz, ahogy a világ fejlődik, a Szokol szintje már sehol nincs a mai telefonok hangszóróihoz képest, típustól is függ a dolog, és bizony eléggé durva hangzásúak is vannak, főleg ha sztereó! Ne a mérete alapján ítélj meg egy hangszórót! De ha nem felel meg, akkor használj fül- vagy fejhallgatót!

jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyilván kompromisszumokkal. A kórházi 3 hét alatt jópár filmet megnéztem a videán, fejhallgatóval. Vacak egérmozi volt? Az, de akkor nagyon jól jött az is.
jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem le van rá töltve a netflix app. Út közben meg ágyban fekve tök jó.
jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint youtube, vagy tik tok videókat.

Úristen.

jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezért van tabletem. Azon nézem a filmeket.
jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7: Ő is itt lakik, csak másik ajtó. :D


Amúgy nem a technikai része érdekelt, hiába imádkozol, hanem maga a szitu, hogy egyrészt nagyon egészségtelen is hosszasan közelre nézni, emellett pedig igénytelenség is egy nagy tévé helyett egy kis kijelzőn nézni a filmeket. A kérdés erre vonatkozott, ha nem esett volna le, kedves 7-es.

jan. 4. 18:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van nagy tévéje, van akinek telefonja van, és talán egy laptopja, esetleg valami plusz monitor hozzá. Nem sok filmet nézek, de a legtöbb videót telefonon, néha laptopon nézem.
jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!