Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonon hogyan lehet...

Mobiltelefonon hogyan lehet sorozatokat, filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Azon a kis 15-20 centis kijelzőn nem kényelmetlenebb, mint egy nagy tévén? A hangról nem is beszélve, hiszen sok telefonban olyan kis Szokol-rádiós hangszóró van, hogy rémes.
jan. 4. 14:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A kérdésed úgy hülyeség, ahogy van.

Rengetegen telón filmeznek, jómagam is.

Praktikusabb, és kényelmesebb.

jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11: Ettől még nem tesz jót a szemednek.
jan. 4. 18:49
 13/21 anonim ***** válasza:

A tv sem, se a monitor pl.

Sőt akkor a könyvek olvasása sem.

jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Telefonon sz@r, de gyakran csak az van kéznél.
jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

“egyrészt nagyon egészségtelen is hosszasan közelre nézni, emellett pedig igénytelenség“


Egészségtelen relatív, de ugyamennyire a tv, monitor, laptop, mikrohullámú sütő, stb.. is, minden hasonló eszköz! Viszont abszolút nem igénytelen!


#4 voltam

jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én a wednesdayt telefonon néztem meg és tök jó volt. Nincs kedvem sokszor a gépet bekapcsolni hogy azon nézzem. Ezeken a 6.5 colos kijelzőkön tök jól lehet filmet nézni, legalább is szerintem. Azt nem értem ez miért igénytelenség...
jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
"Azt nem értem ez miért igénytelenség..." - Mert kicsi a képernyő, nem adja meg azt a látványt, amit egy monitor vagy tévé.
jan. 5. 11:24
 18/21 anonim ***** válasza:
De pontosan vissza adja, hd-ben, és jó fejhallgatóval.
jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18: Egy 80 centis tv ugyanaz, mint egy 15 centis telefon kijelzője? Mesélj még... :D
jan. 5. 13:32
 20/21 anonim ***** válasza:

#4#15 vagyok. A kijelző nem ugyanaz, de attól még az élmény lehet ugyanaz!

Nem mindenkinek jó, valakinek kényelmetlen, de attól még nem igénytelen! A kényelmet és az igényességet ne keverjük már össze!


Ennek a kérdésnek semmi értelme! Van egy elméleted, amire csupán megerősítés céljából kiírod ezt a kérdést, és ha nem olyan válaszok érkeznek, amire számítasz, akkor nekiállsz itt vitatkozni, hogy akkoris a saját igazadat hajtsd! És mivel nem értünk veled egyet erről a telefonos dologról, ezért egyből igénytelen dolognak nevezed!

Ne vitatkozz, mert ez szubjektív dolog, és ha Neked ez kényelmetlen, az a Te egyéni dolgod!

jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!