Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet olyan szerződést...

Hogyan lehet olyan szerződést készíttetni, amely értelmében egy telefonszám esetében rögzíti a szolgáltató az összes hívást és a hangfelvételeket továbbítja nekem e-mailben?

Figyelt kérdés
Már csak azért, mert érdekel, hogy az én készülékeimen milyen "diskurzusok" zajlanak le.

jan. 5. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legális módon nincs ilyen lehetőség.

Ezt a kérdést jól kiveséztük.

jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre több okból sincs mód. A hívások adatait rögzítik, az biztos, hiszen az alapján számláznak. A beszélgetést is úgy tudom, hogy megőrzik, de ebben nem vagyok biztos. Kiadni kizárólag ügyészi határozatra adhatnak ki bármit is a nyomozó hatóságnak.

De te magad sem rögzítheted a beszélgetéseket a saját készülékeden a másik fél beleegyezése nélkül.

jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A távközlési szolgáltatóddal aligha.

Ugyanis:

- ez neki erőforrásba kerül

- adatvédelmileg aggályos, ugyanis a távközlési szolgáltató nem nyomozati szerv, nem fürkészhet ki másokat tudtuk és beleegyezésük nélkül (még akkor is, ha a telefonok a te tulajdonaid)

jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
85%

Életszerűtlen felvetés, egyébként nekem van régebbi verziós telefonom, ami mindent felvesz, ha nem is jogszerűen, ma már.

Soha nem is használtam hátsó szándékkal, de gyakorlati haszna volt, hogy nem kellett papírra jegyzetelni ezt-azt, vagy valamit vissza kellett keresni, olyankor jól jött néha.

jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
A szolgáltatóknak ilyen szolgáltatása szerintem nincs. Ha van, csak üzleti ügyfeleknek.
jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hangfelvételt akarsz? Gondolod, h a szolgáltató rögzíti az összes lezajlott beszélgetést?

Meg amúgy nyilván legális lenne, ha csak úgy belehallgathatnál mások magánbeszélgetéseibe.

jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Kontrollálni embereket így illegális.
jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb az a kis bluetooth kütyü, amit a nyakadba akasztasz, beleszúrod kedvenc fülesedet, és a beépített mikrofonját meg a bluetooth hangkimenetét szépen rögzíti neked a párgigás belső memóriájába vagy némelyik microsdre is, és dombon a tanya, nem függsz senkitől ebben. Köteles lennél beleegyeztetni az arcokat, hogy rögzíted a vakert, de szerintem ez a legkevésbé aggályos, legalábbis ha magánszemélyként, tehát nem munkahelyeden vagy cégednél csinálsz ilyeneket, összesen azért, amit Szm. bá írt.
jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!