Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelzőt cseréltem és nem...

Kijelzőt cseréltem és nem müködik az érintőképernyő(Samsung Galaxy a52) Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A mai nap kijelzőt cseréltem az édesanyám telefonjában miután összetört a régi kijelző és gyakorlati még világitani se világított sajnos a környéken nincs telefon szervíz ezért muszáj volt magamnak csinálni.


Beépítettem a kijelzőt egy youtube videó segítségével mindent pontosan ugyan úgy csináltam ahogy ezt láttam a videóban amikor készen lettem vele bekapcsolt a telefon betöltött teljesen és fel akartam oldani mikor arra eszméltem hogy nem érzékel semmit újrainditani se sikerült.

Szétszedtem és újra összeraktam ügyelve hogy minden érintkezzen majd bekapcsoltam és semmit nem segített egy másik videóban láttam hogy egy lapos kábelt kellett megtisztítani de ez sem segített 2 óra hosszán át keresgéletem hogy mégis mi lehet a baj de nem találtam semmit ami bármit segített volna és most tartok itt hogy megkérdezem hátha valaki segíteni tudna hogy mit ronthattam el vagy mi lehet hibás a telefonban?


Előre is köszönöm a segítséget!!



#érintőképernyő #kijelzőcsere #kijelző #Samsung Galaxy A52 #Kijelző csere utáni hiba #Nem müködik az érintő képernyő
jan. 5. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hibás amit vettél bele
jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha minden csatlakozó a helyén van, akkor vagy a vezérlő szállt el, vagy az új kijelző nem jó, esetleg nem kompatibilis a telóval.
jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezért kell szervizre bízni akkor is ha csak messzebb van egy ės nem kontårkodni neked vele.
jan. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél jobbat nem találtam.


[link]


[link]

jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget megprobálom majd elvinni egy telefon szervízbe hátha ott sikerül!
jan. 8. 14:41
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Lehet hibás kijelzőt kaptál, vagy szerelés közben Te általad megsérült a szalagkábel, vagy a telefon vezérlője halt be.
jan. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!