Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírja a párát így egy...

Meddig bírja a párát így egy okostelefon?

Figyelt kérdés

Gyakran kell kb. 5 fok és 25 fok között "ingáznom". Elkerülhetetlen.


Ha bejövök a melegre, néha szinte ömlik le a víz a telefon hátlapjáról.


Van valami mód ennek kiküszöbölésére, vagy vegyek egy "butatelefont" is és inkább azt nyüstöljem?


jan. 8. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vízálló telefonnak kevésbé árt, mert nem jut bele a pára. Olyat vegyél, pl iPhone, Samsung Galaxy S széria
jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól záródó tok is segíthet szerintem.
jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz rá kb. 2000 Ft-ért vízálló tokot. Ezek átlátszóak, használható benne a telefon.
jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A vízálló tok jó ötlet, ha bejövök addig nem veszem ki belőle a telefont míg nem veszi át a hőmérsékletet.
jan. 8. 14:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Víyzálló tok, az. Szerinted honnan származik az a víz?
jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én két telefont tartanék. Egy butát, amit csak ebben a párás helységben használok, és egy okosat, amit mindenütt máshol.
jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rakni kell szilikagélt a tokba :DDDD
jan. 8. 14:43
 8/14 A kérdező kommentje:
De amúgy ez ennyire egyedi probléma az enyém? Más, aki mondjuk tegyem fel vonattal, busszal közlekedik, ha beér a meleg irodába nem lesz full párás a telója?
jan. 8. 14:45
 9/14 A kérdező kommentje:
Legjobb lenne a butatelefon megoldás, de nem akarok 2 telefonszámot :/
jan. 8. 14:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat ingázom de soha nem párás. A zsebemben van és ott meleg van, tehát nem csapódik le a pára rajta. A metrón a kezemben van, de ott meg nincs annyira hideg. Nekem mondjuk egy vízálló Galaxy S20-am van, de ha egy sima egyszerű telefonom lenne (ami nem vízálló), azon sem csapódna le a víz és annak sem lenne baja.
jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!