Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil szolgáltatónál...

Melyik mobil szolgáltatónál van olyan feltöltőkártyás szolgáltatás, ahol x Gb adatkeretet nem csak egy hónapig lehet használni, hanem azon túl is még el nem fogy?

Figyelt kérdés

Melyik mobil szolgáltatónál van olyan feltöltőkártyás szolgáltatás, ahol x Gb adatkeretet nem csak egy hónapig lehet használni, hanem azon túl is még el nem fogy?

Nem előfizetés, feltöltőkártyás sim használat.

Telekomnál van ilyen Maraton csomag, többinél nem tudom van-e.


jan. 11. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vodánál van, de csak előfizetéssel ha jól tudom, a görgethető csomagok.
jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Telekomnál az általad is említett Maraton. A többinél nincs ilyen opció.
jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

telekom domino



Ottt van az hogy vezsel adott mennyiségű adatkeretet és addig használhatod amig el nem fogy

jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Milyen az a mobil szolgáltató? Mindig úton van, és leinted, ha feltöltőt akasz venni tőle, mint Family Frost?
jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha korlátlan mobilnetre fizetsz elő, ott nincs konkrét adatforgalom!

Például a Vodafone “Mobilnet XXL” -díjcsomagban korlátlan mobilnetet kapsz, havi 5 ezer Ft-ért, csak sim kártyára, viszont az 1 év hűségidővel jár!

jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!