Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg szokott ilyet csinálni...

Tényleg szokott ilyet csinálni a messenger vagy párom hazudik?

Figyelt kérdés

Légyszíves segítsetek mert párom lebukott,hogy írt más férfinek is üzenetet messengeren, csak 1 mondatot láttam és úgy mutatta,hogy ma küldte el az üzenetet, legfelül volt a név akinek irt mintha ő lenne a legutolsó akivel beszélt.

Azzal magyarázza, hogy hónapokkal ezelőtt írta neki még én előttem és mivel sikertelenül küldte el a messenger automatikusan feldobja ,hogy küldje el újra az üzenetet. Ha én nem tudom elküldeni az üzit akkor sem hozza fel legfelülre az üzenetet újra főleg úgy nem ha hónapokkal ezelőtt küldte el. Ugye? Egyértelműen ma írta neki hiszen velem is beszélt de az üzenetem annak a pasi üzenete alatt van már. Nekem sosem csinált még ilyet,hogy amit nem küldd el azt feldobja újra..nincs ilyen ugye csak ki akarja magát magyarázni?

Arról is beszélt, hogy nála ez azért van mert smsekkel is össze van kötve a messenger ilyen RCS -csevegés de szerintem ez is 2 külön dolog.


jan. 11. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Legfelső ember azaz a legelső ember a messenger beszélgetésekben, az az a személy akivel legutoljára beszéltél..Szóval kamuzik a csajod..
jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Két külön dolog egy sms üzenet meg egy messenger üzenet. A kettőnek semmi köze egymáshoz.. Hazudik, kiakarja magyarázni azt ami eléggé világos számodra.. #1
jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Véletlenszerűen dobja fel az embereket. Pl.nekem a 8 évvel ezelőtti exem volt ma elől , aki nem is ismerősöm csak Messengeren beszéltünk, de chatpartner maradt.


Miért baj az ha más férfinek küldött üzenetet? 7 éve kapcsolatban vagyok de a párom sose akadt ki ilyeneken, sőt meg is mondom neki kivel beszélek éppen ha kerdi :)

jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most dobta fel neki újra a messenger, hogy küldje újra a sikertelenül írt üzit amit nem tudott hónapokkal ezelőtt elküldeni ezzel magyarázza,hogy azért van legfelül.. ilyen nincs?
jan. 11. 18:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, jaaa hogy a chatben dobja fel nem legeslegfelül? Ez esetben igen hazudik :D
jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A beszélgetések között volt, láttam is amit írt neki arra állítja, hogy az 1 sikertelenül elküldött több hónapos üzenet..
jan. 11. 18:13
 7/16 anonim ***** válasza:

Föleg úgy h a te üzid ez alatt a csávó üzije alatt volt, így igen

írt ma vagyis utánad ezzel a csávónak.

jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De am mit írt neki ? Nekem sose nézi a párom a telefonomat kinek és kivel írok..
jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
6, Kerdezo: akkor hazudott. Kiirja ugyanis, ha sikertelen az uzenet es az kerul legfelulre, akivel legutobb beszelt. Nem vesz elo a messenger tobb honapos uzeneteket es foleg nem teszi elore azokat.
jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy a messenger kiirja napokkal később, hogy nem tudja elküldeni az üzit, főleg hetekkel később..


Igen, hazudott!

jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!