Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem a vodafonetol egy...

Rendeltem a vodafonetol egy telefont, pentekre mondtak a kiszallitast, 2-5 nap a kiszallitas, velem kozoltek hogy pentekre varhatoan itt lessz. Melyik logisztikai ceggel vannak szerzodesben? Posta, gls….?

Figyelt kérdés

jan. 12. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindegy neked? Ott fogsz allni az ablakban es nezed mikor all be a GLS vagy Posta vagy barmelyik futarszolgalat es szaladsz ki az uj telefonert?
jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
E-mailben értesít a futárszolgálat.
jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Express one
jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Express one szállít és nem tudhatták előre mondani a kiszállítási napot neked, mivel azt csak akkor lehet tudni ha már a futárnál van a csomagod. De akkor meg már te is kapsz róla smst.
febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem tudhatták előre mondani a kiszállítási napot neked, mivel azt csak akkor lehet tudni ha már a futárnál van a csomagod."


Ezzel én nem értek egyet, mert pont a napokban kötöttem szerződést a Yettellel, és mikor felhívott az ügyintézőjük, közölte velem, hogy az új SIM kártyám szerdai kiszállítással fog megérkezni hozzám. Szerda reggel kaptam egy SMS-t a Magyar Postától, hogy várhatóan 8 és 11 között érkezik a csomagom. És délre meg is érkezett (valószínűleg már korábban is megérkezett, csak én dél után tudtam bizonyos okokból a portáról felvenni a kártyát). Szóval igenis lehet tudni, ezt a szolgáltató pontosan meg is tudja mondani.

márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Az a Yettel. A vodafone nagyon nem ugyanez. Én heteket vártam a megrendelt cuccra. Végül le vissza is mondtam.
márc. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Atyaég!

Ez szomorú.

márc. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!