Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mytelenorban azt jelzi, hogy...

Mytelenorban azt jelzi, hogy 5 nap múlva lejár a csomagom, de én még nem kaptam értesítést a számláról, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána a mymenüben. *111# az a biztos
2021. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha meg lejár akkor kell rá tölteni. Nekem lejárt a simem, csak pár hónap múlva vettem észre mert másik telefonban volt. Visszautalták a rajt lévő pénzt, de ahhoz személyesen kell bemenni és új szerződést kötni.
2021. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt írja mymenüben, hogy minden számlám rendezve van, de pár nap múlva lesz a forduló. Nem értem ezt egyáltalán.
2021. dec. 6. 18:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Mikor szokott jönni a számla? Nekem ez az első előfizetések és új vagyok. Légyszi segítsetek, nem nagyon tudok bemenni a telenorba, mert dolgozom.
2021. dec. 6. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah, én azt hittem feltöltőkártyás 😂
2021. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fordulónapon zárják a számlázást, és utána állítják ki a számládat.
2021. dec. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy 5 nap múlva lesz a csomagod fordulónapja, és a számlazárás. Ezt követően 1-2 napon belül megkapod magát a számlát is, melyre általában 15 napos fizetési határidőt adnak.
2021. dec. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a prioritási listán elsődleges az, hogy a pénzed hozzájuk kerüljön, nem lesz baj.
2021. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja rendben, már világos, köszi szépen mindenkinek. :)
2021. dec. 8. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!