Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefonnal...

Szerintetek melyik telefonnal jobb szelfizni? Amelyiknek oldalt van a kamerája, vagy középen? (Szelfikamera)

Figyelt kérdés
jan. 12. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég széles látószögű a kamera, és nincs érdemi távolság a két hely közt, így nagyjából mindegy.
jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De aki nem fotógén annak lehet hogy nem mindegy
jan. 12. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Aki nem tartja magát fotogénnek, így nem szeret fényképezkedni, az nem is fog, így pont hogy annak tökmindegy! A képminőséghez semmi köze, a távolság meg jelentéktelen a két pozíció között, szóval szerintem is tökmindegy!

Én mindenképp olyat veszek, aminek középen van, de csak azért, mert nekem úgy jobban tetszik a telefon, számomra esztétikusabb, ennyi.

jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyjából igazad van, de ha középen van a kamera akkor olyan mintha jobban bele néznél. Ha meg oldalt, kicsit lehet hülyén nézzünk ki

Vagy valami ilyesmi. Szerintem én is csak olyat fogok venni aminek középen van

jan. 12. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Amelyiknek behúzható van és nem lopja el a képernyőm egy kis részét.
jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5, bezzeg régen, amikor még csak 16:9 képarányú telefonok voltak, senkinek nem volt vele problémája, viszont most a 20:9 meg hasonló arányoknál hirtelen mekkora probléma lett - “jaj, kitakar egy kis részt! 😱” - pedig még így is nagyobb rész jelenik meg egyszerre a tartalmakból, mint a 16:9-es korszakban! Filmek úgyis csak 16:9-ben mennek, a többit meg tudod kellően mozgatni, nem maradsz le semmiről!

De ha ennyire zavar, szoftveresen el is tudod rejteni a lyukat, és sokkal nyugodtabb lehetsz, mint a kiemelkedő “pop up”-kamera megbízhatatlan mechanizmusa miatt, nem véletlenül nem terjedt el jobban!

jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 A filmek nagyrésze 21:9-es. Legalább ha már valami okosságot akarsz mondani, helyesen tedd. 2024 van és nem 2010. Az idők telnek, a technika fejlődik. Régen internet nélkül is meg tudtak élni az emberek...

Egyetlen ok miatt nem terjedt el, drágább a mechanika, mint a képernyőbe egy lyukat vágni, nem volt megbízhatatlan.

jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy inkább töredékük 21:9-es, annyira előre még akkor se tartunk! Ha a NAGYRÉSZÜK lenne 21:9-es, akkor tv-ből is miért 16:9-es a legtöbb modell?? Felbontás, képkockasebesség - ezekkel mindenben variálnak, képaránnyal max. a játékokban!
jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 "Pont hogy inkább töredékük 21:9-es"

🤣🤣 Te mikor néztél utoljára filmet? Ezer éve használják a 2.39:1-es képarányt.


"tv-ből is miért 16:9-es a legtöbb modell?"

A tvk 99,99%-a 16:9-es és, hogy miért, az nagyon egyszerű: tv műsorok, videókamerák 16:9-et használnak és az a legideálisabb felbontás normál használatra. Ha filmet nézel, ott lesz alul és felül a két csík, hacsak nem a 16:9-es verzióját nézed, mert igen, létezik olyan verziójuk is a filmeknek, mert levágják a két szélét. a 21:9-es tvk pedig nem is túl praktikusak.


"Felbontás, képkockasebesség - ezekkel mindenben variálnak, képaránnyal max. a játékokban!"

Ez mégis mit akarna jelenteni és mit akarsz ezzel mondani?

jan. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Le teszteltem!

Amelyiknek közepen van a szelfi kamerája, azon sokkal jobban és normálisabban nézek ki.

Bár az is rájátszhat hogy másabbak a kamerák, de tuti az is számít hogy hol helyezkedik el.

(Furcsáltam is hogy miért néztem ki a régi telómon mindig olyan sz@rul... xD)

márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!