Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan juthatnék egy új...

Hogyan juthatnék egy új mobilszámhoz?

Figyelt kérdés
Sajnálom, de egyáltalán nem értek hozzá. Most van egy yetteles telefonszámom, amit úgy tudok használni, hogy néha bemegyek a lottózóba és feltöltök rá 3000 forintot, és lebeszélhetem azt a 3000 forintot. Hogy hívják ezt a fajta előfizetési formát? Mit kell beírnom a keresőbe, ha ugyanilyet szeretnék, csak más telefonszámmal? Mindenhol gigabájtokról meg percekről írnak, ami nekem teljes homály.
jan. 13. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltőkártyás előfizetés
jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Így se értem. A feltöltőkártyás kifejezésre az első találat a Domino extra feltöltőkártyás csomag, ami mellé az van írva, hogy 2 GB net, 40 perc 990 forint. Az egy dolog, hogy a netre semmi szükségem, de a 40 percet se értem. Gondolom nem ugyanannyiba kerül 40 percet beszélni, ha egy külföldi vezetékes telefont hívok, mintha egy belföldi magyart.

Továbbá azt se derül ki a leírásból, hogy ha lebeszéltem a 40 percet, akkor el kell dobni a kártyát, vagy újra lehet tölteni?

jan. 13. 22:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Tehát olyan ez, mint egy régi telefonkártya, csak mobilba való, vagy olyan, mint ami nekem is van SIM kártya?
jan. 13. 22:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2-3: Aktiválás után annyi jár ingyen, utána fizetni kell. Azt a netet ha nem használod el elvész egy idő után és kész. És 40 perc, VAGY 990Ft, amelyiket hamarabb eléred. És persze, újra lehet tölteni.
jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A 990 forint a kártya ára, nem a lebeszélhetőség.
jan. 13. 22:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bemesz az elso, utadba eso Yettel boltba, es elmondod ugyanezt. Lathatoan a legalapvetobb internetes keszsegekkel sem rendelkezel, nem kell eroltetni, azert van a szemelyes ugyfelszolgalat.
jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ma már nem is kell ehhez mobilos szaküzletbe bemenned.

Nálunk a Tescoban, a pénztár előtt is lehet Yetteles és Vodafone-os SIM kártyákat venni filléres (ezer Ft alatti) összegért. Van hozzá kis használati útmutató, hogyan kell aktiválni őket.

Ezzel új számod lesz, és ugyanúgy kell majd töltögetned az egyenleged, ahogy eddig tetted.

Nekem is mind a mai napig feltöltős a kártyám.

jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
... vagy telekom.
jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"olyan ez, mint egy régi telefonkártya, csak mobilba való, vagy olyan"


Nincs olyan, mint a régi telefonkártya, csak mobilba való, ilyesmi nem létezik. Gyakorlatilag a SIM kártya tudja ezt a funkciót, ha van SIM kártyád, akkor pedig arra tudsz egyenleget tölteni.


"A 990 forint a kártya ára, nem a lebeszélhetőség."


Nincs ilyen, hogy külön kártyadíj meg külön lebeszélhetőség díj. Ha megveszed ezt a Domino csomagot, 990 Ft-ért cserébe 40 percet beszélhetsz, vagy 2 GB mobilnetet használhatsz el. Igazából nagyon egyszerű az egész, csak te bonyolítod túl.


"Gondolom nem ugyanannyiba kerül 40 percet beszélni, ha egy külföldi vezetékes telefont hívok, mintha egy belföldi magyart."


Van az oldalon egy olyan link, hogy "Bővebben a díjakról és csomagokról", arra rákattintasz, és akkor látod, hogy belföldi hívás 27 Ft/perc, EU-s hívás EU-ból vagy itthonra 27 Ft/perc, itthonról EU-ba telefonálni 81 Ft/perc.

jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam a postán csekkeket befizetni, és minden ablakban ki voltak téve a kártyás csomagok, mindhárom szolgáltatóé. Utána a Spárban is láttam feltöltős csomagokat. Megveszed amelyiket szeretnéd, aktiválod, használod, aztán igényed szerint töltesz rá, amenyit szeretnél.
jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!