Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan juthatnék egy új...

Hogyan juthatnék egy új mobilszámhoz?

Figyelt kérdés
Sajnálom, de egyáltalán nem értek hozzá. Most van egy yetteles telefonszámom, amit úgy tudok használni, hogy néha bemegyek a lottózóba és feltöltök rá 3000 forintot, és lebeszélhetem azt a 3000 forintot. Hogy hívják ezt a fajta előfizetési formát? Mit kell beírnom a keresőbe, ha ugyanilyet szeretnék, csak más telefonszámmal? Mindenhol gigabájtokról meg percekről írnak, ami nekem teljes homály.
jan. 13. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező. Mennyire nehéz bemenni egy telekom üzletbe? Na mimdegy.


Ez az előfizetési forma az előre fizetős szolgáltatás. Rövidebb nevén feltöltő kártyás előfizetés.


Telekom:


Domino szolgáltatás.


Vásárolsz 990 fori tért eg, Domino SIM kártyát.

Ez alapból tartalmal 40 perc lebeszélhetőséget amit belföldi vezetékes és mobil alapdíjas híváaokra tudsz felhasználni.

E mellett 2 gb internet. Amit vagy használsz, vagy nem.


Ezután vannak opciók amit feltöltéssel vásárolhatsz.


1 nap korlátlan beszélgetés 590 ft.

3 nap korlátlan beszélgetés 1190 ft.

90 perc 7 napra 495 ft.

Domino most opció 190 ft 30 napra.

Ami a telekom hálózatába indított mobil irányba 9 ft/percre csökkenti a percdíjat.

30 nap korlátlan hívás EU és belföldi irányba 9900 ft.


De érdemesebb lenne havidíjas előfizetést választani. Olcsóbb, és egyszerűbb.


Minden kérdésre válaszolnak 1414es telefonszámon.


Vodafone 1270-es telefonszám.

jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem csodálom, hogy nem érti a kérdező, nekem se megy. Tegyük fel, hogy megveszek egy ilyen 990 forintos SIM kártyát. Buszjegyet is vehetek abból a 990 forintból, ha nem beszélek egy percet se?
febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

4-es válaszoló ezt írta:


"És 40 perc, VAGY 990Ft, amelyiket hamarabb eléred."


Ez egy akkora marhaság, hisz a belföldi számokat is 27 forintos percdíjon lehet hívni, azaz a 990 forintot BIZTOSAN korábban fogod elérni, mint a 40 percet.


Szóval jó lenne, ha a válaszolók végre észrevennék, hogy itt ők azok, akik nem értenek egy kukkot se ebből a SIM kártya vásárlásból, nem pedig a kérdező.

febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem értem én Sem.

hisz a belföldi számokat is 27 forintos percdíjon lehet hívni, azaz a 990 forintot BIZTOSAN korábban fogod elérni, mint a 40 percet.

márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!