Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam? SA...

Melyik telefont válasszam? SAMSUNG Galaxy A53 5G vagy iPhone SE 2022 64GB?

Figyelt kérdés

jan. 16. 15:55
A kérdező szavazást indított:
SAMSUNG Galaxy A53 5G
iPhone SE 2022 64GB
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

"Is the iPhone se 20222 better than the Samsung A53 5G?

But we've crowned Samsung's Galaxy A53 5G our overall winner thanks to that octa-core processor, larger full HD+ display with 120Hz refresh rate, beefy battery with 25W fast charging, and expandable storage. You're paying a few bucks more for the Galaxy A53 compared to the iPhone SE (2022), but there's not much in it."


Vagyis: Samsung A53 jobb minden téren.

jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is A53-man van és nagyon megvagyok elégedve vele. Nagyon jó kis telefon. Az iFos... hát azt meg inkább hagyjuk is.
jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Az iPhone SE külső tulajdonságai visszamaradottak, ellenben a belső értékei kórszerűek. Ha a szebb kijelző, gyorsabb töltés és jobb kamera az ami fontos neked, akkor a Samsung. Ha a megbízhatóság és gyorsaság, akkor az iPhone SE. Az Apple A15 Bionic sokkal jobb mint az Exynos 1280, kb. dupla akkora teljesítményre képes az A15 az Exynossal szemben. Ehhez hozzájön, hogy sokkal optimalizáltabb az iPhone rendszere. Viszont a kamera és megjelenítés sokkal alul marad az iPhone SE a Samsung A53-al szemben.


Összeségében én az iPhone SE-t választanám, de nekem inkább a gyors és stabil működés ami fontosabb. Ha inkább a szebb kép és kamera lenne érdekes számomra akkor mindenképp Samsungot választanám, de persze ha nagyon szép képeket akarok csinálni akkor inkább veszek egy fényképezőgépet.

jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

#3.De sokra nem mész az erős SoC-kal.

Kicsi a háza és ha 100%-on megy egész gyorsan hevül, meg drasztikusan csökken az üzemidő.

Nem igazán tudod kihasználni az A15-t, ha az a cél inkább iPhone 13 Pro felé érdemes nézelődni...

A telefon fő use case-e az lenne, hogy valaki böngészik rajta, zenét hallgat és kb. ennyi. Erre meg elégé túlzás az A15 de az Apple-nek így gazdaságos, mert egyszerre tudja frissíteni a többivel és nem kerül plusz költségbe.

jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Szóval továbbra is csak és kizárólag annak jó az SE vonal akinek 16:9-es telefon kell. Ha kisméretben kell jó telefon akkor is messze jobb bármelyik Mini-s iPhone.

Ha meg a méret nem fontos gyakorlatilag bármelyik telefon jobb nála, ami Samsung.(azért teszem ezt hozzá, mert a többi gyártó eléggé tesz nagyot a supportra rajtuk kívül)

jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
#4. Nem arra gondoltam, hogy 100%on kell pörgetni az A15öt, de egy év múlva nem fogja magát összefosni mert meg kell nyitni rajta valamit. Az iPhone SE és iPhone 13 mini között van kb. 120.000 Forint eltérés, persze nyílván jobb a mini, de drágább is.
jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

#6.Mini az csúcstelefon, az iPhone SE meg egy 2017-es telefon új hardverrel.

Össze sem érdemes hasonlítani a kettőt.

Kezdve a kamerával, a kijelzővel, anyaghasználattal.

jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#7 Ezért sem értettem az előző hozzászólását.
jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!