Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várható pixelhiba terjedése...

Várható pixelhiba terjedése Samsung Galaxy Z Flip 3-on?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy Z Flip 3 telefonom.

Hidrogél fóliával használtam, viszont amíg a konyhapulton hagytam kinyitott állapotban, ráesett egy nehezebb kerámia hűtőmágnes.


Azóta egy kis, kb. 1x1 mm-es helyen ki van pixelesedve, csak a szivárványos apró kockák látszanak.

Alapvetően ez nem zavar, más látható sérülést nem észleltem.(direkt ezért levettem a fóliát is, úgy sem.) A kérdésem az lenne, hogy továbbterjedés várható? Mert amúgy a telefonnak eddig semmi egyéb baja, nem akarom lecserélni ameddig csak lehet. (Már csak azért sem, mert nem olyan régi, normál esetben évek után váltok csak telefont.)


képek:

[link]


[link]



jan. 18. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám hogy nem fog tovább “terjedni”

Ahol kapta az ütést ott rongálta meg a kijelzőt valszeg

jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!