Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet teljesen...

Miért nem lehet teljesen kikapcsolni az animációt iPhone-on?

Figyelt kérdés

Az animáció több szempontból sem előnyös:


1. Lassítja a telefon működését. Ugyanazt a feladatot több idő alatt tudod csak elvégezni.

2. Terheli a GPU-t. A GPU-nak ki kell számítania az animációt, ami extra energiafelhasználást jelent.

3. Hosszabb ideig van bekapcsolva a kijelző. Ez szintén felesleges energiafelhasználással jár.


Van olyan opció, hogy animáció csökkentése, de ez nem kapcsolja ki teljesen az animációt, hanem fadeout lesz helyette.


jan. 19. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Az ne a telefon (akármilyen gyártmány) baja legyen már, hogy valaki (Szirty) féli-meddig epilepsziás és zavarja a mozgás. 🤷‍♂️ no offese, csak megjegyetem. Ennyi erővel, akkor a busz utastájékoztatója is zavaró lehet, meg a tv-ben futó tőzsdei árfolyamoktól is lehet rohamod....
jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Animáció = parasztvakítás. Persze egyszerű elméknek tetszik és követelik is.
jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"Animáció = parasztvakítás. Persze egyszerű elméknek tetszik és követelik is."


Most megnéztem, hogy mit jelent droidon a nagy animáció kikapcsolás: nem fog animálódni kb. 3 dolog, ami mind az app megnyitással és appváltással kapcsolatos. Ennyi. A többi több száz animáció az látszólag nem zavar. :D

jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szirty ***** válasza:
65%

"Az ne a telefon (akármilyen gyártmány) baja legyen már, hogy valaki (Szirty) féli-meddig epilepsziás"


Nem vagyok epilepsziás, zavar. Ennyi.

Van aki meg laktóz érzékeny. De igazad van. Mindenkinek q...ját aki nem szereti.


Miért nagyobb jelentőségű neked hogy leírtam: engem zavar, mint az hogy téged meg nem zavar?

jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szirty ***** válasza:
65%
Ha szereted a brokkolit, akkor mindenki hülye aki utálja? :)
jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!