Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S23 vagy...

Samsung Galaxy S23 vagy Iphone 15?

Figyelt kérdés

Hosszútávra szeretnék telefont vásárolni és ezen a kettőn gondolkodom. Mindkettőről néztem összehasonlítást és videókat, de nehéz a döntés. Ki melyiket ajánlaná és miért?

Főbb észrevételek:

Az S23 120Hz és 3.2-es porttal rendelkezik, míg a 15 60Hz és 2.0-s porttal.

Viszont a Samsung még kb. 3 évig kapna szoftverfrissítést, míg az Iphone ennél többet ad.

Egy összehasonlítás:

[link]



jan. 20. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Iphone 15
Samsung Galaxy S23
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Én Apple felhasználóként mondom hogy az S23 ultra a jobb választás. Én azt venném mert számomra zoomkamera nélküli telefon nem jöhet szóba. A 120hz is nagyon jó.
jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Iphone 😂😂😂

Csak a Samsung

jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkettővel meg vagyok elégedve. Ha választanom kéne köztük akkor feldobnék egy érmét.
jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

1: S23-at írt, nem S23 ultrát.


"2.0-s porttal"

És ez miben akadályozza az életedet? Napi rendszerességgel pakolgatsz nagy méretű adatokat kábellel a telefonra-ról?


Kb egyformák ezek a telefonok. Azt vedd amelyik rendszer tetszik.

jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"1: S23-at írt, nem S23 ultrát."

Igen, S23-at írt és arra voksoltam. Mi a gond?

jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő remek telefon, az S23 pedig még 4 évig kap támogatást - legalábbis ennyi van ígérve. Az Apple telefonokra tudod mennyi van ígérve? Hát igen, nem tudod, én se tudom, mert sosem ígérnek semmit, csak a jelenlegi gyakorlatuk szerint tudunk tippelni. :)


Apple telefonom van, de ha az S23 és az iPhone 15 között kellene választanom, akkor gondolkodás nélkül választanám az S23-mat. Sokkal-sokkal jobban sikerült készülék, mint az alibi iPhone 15... De egyébként ha ragaszkodnál az iOS-hez, akkor az iPhone 15 is egy remek telefon, csak én már elvből nem vennék meg ennyi pénzért egy végtelenül lebutított iPhone 14 Pro-t, mert kb. ezt jelenti a 15...

jan. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kettő telefon között egy generáció különbség van, az iPhone 15 konkurense az s24 lesz.

A választás az pedig csak attól függ melyik op rendszert preferálod esetleg milyen szineket kedvelsz a telefon fotóin.

Ezek közül mindegyik bírni fogja sok-sok évig. :)

jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!