Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem értek a telefonokhoz! Főként netezésre, fotózásra, zene hallgatásra használom a telefonomat.

Most egy galaxy a71-es telefonom van, eléggé megviselt már, cserélni szeretném. Szeretnék a samsungnál maradni mindenféleképpen. A következők vannak kiszemelve;

Galaxy s22

Galaxy s23

és a Galaxy A54.

Az utolsó árban nyilván olcsóbb, viszont jókat olvasgattam róla. Lehet, ha ilyen alap dolgokra használom a telefonom akkor elég lenne egy középkategória is. Viszont nagyon szeretnék már egy extra jó telefont a mostani után. Itt jön képbe a másik kettő telefon. Az S23 egyből szerelem volt az üzletben, viszont nem tudom megérné-e 150ezer forinttal többet fizetni azért amit az A54el is megkaphatnék. :(

Az S22 meg egy ismerősnek van, ő teljesen megvan vele elégedve, gyönyörű képeket készít vele, ezért is gondoltam még arra. Viszont talán szívesebben vennék egy 2023-as telefont, az android frissitések miatt.

Ami még bökkenő lehet, hogy sajnos nem tudok a telefonomra vigyázni, elég sokat ejtem le, csapom oda valamihez. Szóval az üveg hátlaptól kicsit tartok. :/

Ha valakinek van még más telefon tippje (ami samsung) akkor szívesen fogadom!:)



jan. 20. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljes válasz, de egy üvegfólia és egy szilikon tok legyen az alap. Nekem minden telefonnál az. Ha zavar hogy vastagítja akkor mindkettőből van vékonyított verzió is.

Elég sokat ejtettem már le elég sok helyen. Ileltve az üvegfóliám karcos eléggé amit mind a telefon kapott volna ha nem lenne. Így viszont a telefon maga kiváló, félévente cserélem az üvegfóliát ha már zavaróan karcos

jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nyilván mindkettőt vennék rá, a mostanin is van. Viszont félteném nagyon, hogy üveg :/
jan. 20. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
A54 laggol sokszor elvileg,más is mondta
jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tokban van, nem lesz baja. Én megvenném az S23-at. Nyilván nem olcsó, de évek óta ez a legjobban sikerült Samsung és még sokáig fog frissülni.
jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is az S23-at ajánlanám inkább.
jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A54 laggol sokszor elvileg,más is mondta"


A34 és A54 is van a környezetemben, egyik sem laggol, se néha, se nagyon, se gyakran, se ritkán.


Ha jó telefont akarsz, akkor S23. Az S22-es széria nagyon sz..rul sikerült, főleg az S23-hoz képest.

Ha olcsón megúsznád, akkor jó az A54, de még az A34 is. Arra azonban készülj, hogy a jenlegi telefonodnál az A54 valamivel kisebb, az S22 és S23 pedig jelentősen kisebb. Nem tudom, hogy ez számodra előny vagy hátrány. Nézd meg élőben egy Euronicsben vagy Media Marktban őket, ezek szinte biztos lesznek kirakva "nyomkodásra".

jan. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az S24 szóba sem jöhet?
jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Az S24 szóba sem jöhet?"


Most jelent meg, egész magas az ára, még ki sem futottak róla az első tesztek és már most gyanítható, hogy az Exynos lapka miatt nem lesz annyira jó vétel, mint mostani áron az S23. Én legalábbis semmiféle előrelépést nem látok a két készülék között, hacsak nem a hosszabb szoftveres támogatást vesszük.

jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az s24 már nekem túl drága(és egyébként én sem láttam még róla sok mindent). Az s23 ára a maximum amit rászánnék egy telefonra.
jan. 21. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Meglepő módon az A54-nek valamivel jobb a kamerája, de azért az S-ek is nagyon ott vannak, nézegess róluk tesztfotókat a Mobilarénában, ott rányomva ki is tudod őket nagyítani, illetve ott van róluk a komplett teszt is!

S22-t amúgy semmiképp nem javaslom, több sebből vérzik az a széria, az S23 már minden szempontból javított verzió! A Samsung saját Exynos processzora sem rossz, de a független Qualcomm Snapdragon a legjobb technológia! Viszont az Exynos 2200-as kezdetben eléggé rossz tervezés volt, és ez került így az S22-be - laggolt, melegedett...

A másik 2 - hát igen, az S23 brutálisan jó, kamera képminősége is vállalható, frissebb modell, és hardveresen is sokáig megállja még a helyét, de az A54 kicsivel mégjobb képeket lő, legalábbis úgy tűnik!

Nekem is fontos a jó kamera, de mondjuk az A54 soha meg nem fordult a fejemben, sokáig A52s volt az álmom, de sajnos kifutott, mielőtt alkalmam lett volna megvenni, most pedig feljebb lépve S23+ a kiszemelt.

jan. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!