IPhone 15 emagrol?

Figyelt kérdés
megbizhato az emag?

jan. 23. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért egy hatalmas nemzetközi hálózattal rendelkező céget nem éppen szokás valami magyar sufni kisgsm-mel egy lapon emlegetni.

Fölig, hogy náluk nem is érvényes az ársávos garancia, mert fekete import.

Amúgy meg továbbra sem valós érvek, egyrészt túl vannak terhelve(ünnepek voltak), másrészt attól még mert a sufniból olcsóbban adják nem érdemes onnan venni.(lásd a rövidebb garanciát)

De persze mindenkinek szíve joga honnan vesz fél milliós telefont...

jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Divat fikázni a nagy cégeket(Medimark, Euronics és társai) de úgy látom senki nem tanult a Turbadó vagy a Mobilkereskedés csődjéből.

Utána futhattak az emberek a pénzük után, miután ezek adócsalás, meg egyéb dolgok miatt felmondták a szolgálatot.

jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
#11 Lehet, hogy amit linkeltem kis cég, de évek óta működnek, Debrecenben elég prominensek és nem feketeimport, a 280 ezres iPhone 14-re megkaptam a 3 év garanciát. Amúgy ott van még az Aqua, ami szintén elég nagy cég és olcsóbbak, gyorsabbak és korrektebbek, mint az Emag.
jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#12 A Mediamarkt jó, csak drága. Euronics szintén jó, de inkább háztartási gépek terén erősek.


Nekem az Emaggal nem az a bajom, hogy túl voltak terhelve ünnepekkor. Évekig nem volt vele bajom és megértettem, ha karácsony körül lassabban mennek a dolgok. A problémám összetett. Először a 3-4 napra ígért telefon 2 hét alatt jött meg úgy, hogy a futárszolgálat előbb elvitte az ország túlfelébe, majd onnan hozta vissza. Aztán kiderült, hogy a készülék hibás, így visszaküldtem (mondjuk itt promptul visszakaptam a pénzem). Utána kétszer törölték a rendelésemet, mert "nem sikerült befoglalni a készletből". Aztán egy következő rendelésemből kihagytak egy tételt és egy hónapig chateltem velük, hogy pótolják, majd érdekesmód akkor küldték el, amikor elkezdtem a fogyasztóvédelmet emlegetni.

jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Emag az nagyon drága inkább MediaMarkt.
jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!