Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger PIN kód - na már ez...

Messenger PIN kód - na már ez is bugos?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nekem se Messenger se facebook, de a párom vállalkozóként használja, mivel sajnos rengeteg ügyfél nem hajlandó telefonálni, csak a Messenger...

Na de a lényeg, hogy párom két telefont használ jelenleg.

Jött ez a Messenger PIN kódot dolog.

Az egyik telefonon beállítottunk egy PIN-t, (fel is írtam neki egy papírra) majd két percre rá beírtuk UGYANEZT a kódot a másikon, és láss csodát: "Hibás PIN kód".

Alul felajánlja, hogy inkább egyszer használatos kóddal lépjen be. Meg is kapja a kódot az első telefonra, de a másodikon ezt sem fogadja el.

Közben jön az értesítő az új üzenetekről, de megnyitni sem engedni őket, amíg nem írjuk be a PIN-t...


Többször próbáltuk már, de sehogy sem működik.


Úgy látszik, a facebook csapata ezt is csak összecsapta gyorsan, és szokásukhoz híven, kidobták működésképtelen állapotban.


Bármi javaslat?



jan. 27. 05:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
37%
Mindenki eldöntheti hogy miért ad ki pénzt. Ha neked fontos a facebook fizess elő. Elvárható hogy a nem fizetős szolgáltatás működjön és ne legyen kényszerítve a felhasználó arra hogy fizessen.
febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nekem ugyan nem fontos.

Sőt, páromnak sem lenne, ha az emberek 90%-a nem lenne Messenger függő, ha kommunikációról van szó.

Hiába van weboldal, hiába van GYIK, Googl Maps-en keresztüli kommunikáció, e-mail, telefonszám megadva, 10 emberből 9 csak a Messengeren hajlandó kommunikálni.

Sajnálatos módon ezek az üzenetváltások fontosak lehetnek, és a fenti bug/hiba miatt új készülék aktiválásakor nem elérhetőek, mivel nem hajlandó elfogadni a kódot.

febr. 6. 16:15
 13/13 anonim válasza:
Hogy kell beállítani a kódot ?
márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!