Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vásárlása megéri...

Iphone vásárlása megéri hosszútávon?

Figyelt kérdés
Az van hogy nekem sose volt Iphone mert nem volt elég pénzem rá és most inkább a jogsi meg az autóra spórolok de jobb mint az Android vagy nem de azért melyiket ajánlaná akinek van tapasztalata mi az a fő amit jobban tud mint bármelyik Android vagy Samsung

jan. 30. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Írásjelek?
jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Te jó isten, neked inkább egy nyelvtankönyv érné meg hosszú távon.


De akkor hadd válaszoljak a kérdésre is: réges-régen az Apple telefonjai valójában elképesztő minőségi és megbízhatósági fölényben voltak a többi gyártóhoz képest. Ez a fölény viszont fokozatosan elolvadt. Ma már a megbízhatóbb, nevesebb androidos gyártók alsó-közép kategóriás telefonjai is bőven rendelkeznek annyi erőtartalékkal és még szoftveres támogatással is, hogy hosszú távon is jó vételnek számítanak. Persze ettől nem fog minden játékot maximális beállításokkal futtatni 3 év múlva, mint egy iPhone (vagy egy drágább droidos telefon) és nem lő olyan képeket, mint egy csúcs készülék, de ha ez számodra nem létkérdés, akkor bátran lehet ezeket is venni.

jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
iPhone kamera a legjobb
jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha neked az a kérdés, hogy jogsi vagy iPhone, akkor neked NEM kell iPhone. Sem menőbb nem leszel tőle, se annyival nem jobb a többi telefontól, és ha nincs elég pénzed rá, akkor pláne fölösleges venned.


Nekem 13 éven keresztül Android telefonom volt, általában alsó-közép kategóriában. Régen valóban gyengébbek voltak, de manapság egy megbízható gyártó alsó-középkategóriás telefonja (120-150 ezer forintos ársáv) teljességgel kiszolgál egy átalgos felhasználót mind megbízhatóság, mind időtállóság tekintetében.

Nemrég váltottam iPhone-ra, és azt tudom mondani, hogy az iPhone előnye az, hogy egyrészt mindegy melyik iPhone, a rendszer ugyanolyan lesz, az egész teljesen konzisztens, bizonyos tekintetben logikusabb felépítésű, viszont korlátozottabb, mint az Android. Az akkuval nagyon jól bánik a rendszer, nekem 3 napot bír az iPhone 14-em. Sok dolog könnyebben megy rajta, mint Androidon, de van pár idegesítő dolog is, pl hogy a contactlistában nincsenek képek. Minőségre jó az iPhone, de ugyanolyan minőségben és paraméterekkel (RAM, proci teljesítmény, tárhely) az Android azért olcsóbb.

Csak akkor vegyél iPhone-t, ha nem okoz gondot. Pl. nekem az iPhone 14-es 5 napi keresetem, szóval nem megterhelés, de egy minimálbérből őrültség iPhone-t venni szerintem.

jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok
jan. 31. 08:05
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 fmaxy ***** válasza:
Hozd ki előfizetésre a telekomtól, az majd kis idő után eladod és lesz belőle jogsi meg tütüke is.
febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmivel nem jobb, mint az Android, sőt, kevésbé szabható személyre. Alapvetően a felhasználón múlik, hogy milyen hatékonyan használja.
febr. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!