Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs internetelérés a...

Szvatopluk01 kérdése:

Miért nincs internetelérés a telefonomon?

Figyelt kérdés
Egy Honor Magic 5 lite telefonom van amit eddig gond nélkül használtam. A napokban az otthoni hálózatra csatlakozva folyton azt írja ki hogy "nincs internetelérés". A bökkenő az hogy minden más eszközön van net ezen a hálozaton, illetve az hogy más wifin gond nélkül működik a mobil.

jan. 30. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a DNS beállításokat.
jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem 5 éves telefonom van, a mai napig fogalmam sincs hogyan kell bekapcsonlni rajta a netet mivel a használati útmutató egy háromszögben egy körben és egy kockában merül ki

Nem viszik túlzásba annyi biztos manapság

jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan routerek (pl. Telekom), amikkel az a gond, hogyha a központból valamiért újraindítják, akkor bizonyos beállítások visszaállnak alapra, ezt kellene ellenőrizni, mi is nemrég járunk így. Vagy nem tud ennyi eszközt kiszolgálni a router, vagy rosszul van beállítva, esetleg le van szűrve MAC címekre, vagy van ami ledobja az eszközt ha túl labilis a kapcsolat, nem tudom. Vagy rossz a router. Restartold.
jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vajon egy hacker hány órát ül a gépe előtt napi szinten? 25-öt🙉. Mikor alhat? Miről álmodik? Jelszavakról meg DNS-ekről? Lehet más hobbija is? Mondjuk kötekedés vagy olvasás? Ja, nem azt neten szokták. Hacker, valaki? 🤔 Pötyögjetek...
jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"felejtesd el" vele az otthoni wifit.

add hozzá újra.

jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4/5 nem értem miről hablatyolsz, ezt kérlek le tudnád írni normálisan?
febr. 2. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak elgondolkodtam milyen lehet egy hacker személyisége. Talán rossz helyre írtam...😥
febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!