Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bàrmi ötlet miért nem működik...

Bàrmi ötlet miért nem működik a yettel mobilnetem?

Figyelt kérdés
Az appon a szolgáltatás làtszik hogy érvényes, mms-ben lekértem és végrehajtottam a hàlózati beàllítàsokat. Mellettem testvéremnél minden ugyan az csak nála működik... kifogytam az ötletekböl...
jan. 31. 10:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve felesleges körök futàsa előtt, nem vagyok műszaki analfabéta. Mindent végig ellenőriztem, minden beàllítàst meg néztem. Nem baj biztos az én oldalamon van, mert testvéremnek meg jó. De nem tudok ràjönni hogy mi a baj. Bármi ötlet?
jan. 31. 10:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent végig ellenőriztem, minden beàllítàst meg néztem."


Akkor itt az ideje felhívni az úgyfélszolgálatot.

jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hangalapú előfizetés, vagy csak adatkártya? Mi a pontos típusa az eszköznek amiben használnád?
jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy A34

Feltöltőkàrtyàs csomagom van

5 napos korlàtlan adatjegyet vettem

jan. 31. 10:55
 5/11 anonim ***** válasza:
A telefonon beállított APN az "net" vagy "online"?
jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen minden ugyan az mint testvéremnél csak nàla megy nàlam meg nem. De írtam hogy mmsbe lekértem a konfig beállítàsokat és végre hajtottam de semmi. Dual simes teló a màsik sim màsik szolgàltatóval adja az lte 4g, de ha àt kapcsolom a yettelre, kuka, semmi. Jobb felül se villan fel hogy làtna bàrmilyen net hàlózatot az a sim.
jan. 31. 11:44
 7/11 anonim ***** válasza:
És ha megcseréled a két SIM kártyát?
jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nincs tűm. Ausztriàba indultam azért kellett a yetteles hogy 7gbt hasznàlhassam 1es roaming zónàban de úgy néz ki cseszhetem..


Még Magyarorszàgon vagyok.

jan. 31. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Varrótűvel is ki lehet nyitni meg gemkapoccsal
jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sim csere segített, de így is csak dög lassú H+ ról veszi itt az osztrák sógoroknàl.
jan. 31. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!