Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S23Ultra...

A Samsung Galaxy S23Ultra mennyire vízálló?

Figyelt kérdés

Mert megyek a barátnőmmel a uszodába és szeretnénk videót forgatni youtubra Horror videót a medence alatt de nemtudom hogy vízálló a S23Ultrám volt aki betette a medencetetején a kameráját a vízalávideózni?


És a vízálló telefontokok mennyire hatásosak?

Arról is írjatok tapssztalatokat köszi.

21 vagyok és lány.

Szeretem a Horrort.



febr. 1. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Youtubeon találsz egy rakás tesztet. Arra figyelj, hogy a gyárilag megadott nyomás fölé ne menj, pl ha 1bart/métert ír a gyári spec akkor azért ne 3 méter mélyen akard használni.

febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha mégsem bírná, akkor a garancia nem vonatkozik rá és csak azt mondanák tönkretetted..
febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én csak a kameráig raknám bele a medencébe a telefont hogy lefordítom és csak a kamera részét raknám bele esetleg valaki tapasztalat?
febr. 1. 12:30
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

A következő gyakori kérdés:


Megéri HORROR áron szervizbe vinni a beázott mobilt ?

:)

febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg sem nézted a videót? Teljesen elmerítik és gond nélkül megy fél órát víz alatt.


A gyári spec szerint másfél méterig vízálló ( ott max 30 percig ). Nyugodtan beviheted a vízbe, semmi baja nem lesz.


Ismerőseim videóztak víz alatt S22 ultrával és iPhonenal, mindegyik túlélte.

febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy láttam már ezt a videót de én a külföldi teszt videókban nem bízok azok lehetnek kamuk is én csak a Magyarban bízok.
febr. 1. 13:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt kell meglátnod ezen videókon amit nem látsz!

Szép sima mozdulatlan víztükör, finom mozdulatok. Nem nyomkodják a gombokat.

Arról nem látsz semmit hogy akár arasznyi mély vízben is érheti olyan víznyomás ami meghaladja a 2m mély nyugodt vízben mérhetőt. Vagy hogy vízben csúszósabb és kiesve a kezedből meg sem áll 3m mélységig...

febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De csak a kameráját tenném a víz alá ameddig a kamera van fejjel lefelé tenném meg a töltő részit kint hagynám a víztetején.
febr. 1. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Tegyél rá egy periszkópot.

:)


Show, rise készenlétben legyen ?

febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mit?
febr. 1. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!