Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S23Ultra...

A Samsung Galaxy S23Ultra mennyire vízálló?

Figyelt kérdés

Mert megyek a barátnőmmel a uszodába és szeretnénk videót forgatni youtubra Horror videót a medence alatt de nemtudom hogy vízálló a S23Ultrám volt aki betette a medencetetején a kameráját a vízalávideózni?


És a vízálló telefontokok mennyire hatásosak?

Arról is írjatok tapssztalatokat köszi.

21 vagyok és lány.

Szeretem a Horrort.



febr. 1. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

IP68-as vízállósági minősítés, max. másfél méter (150 cm) mélységig és egyszerre max. 30 percig van vízállóra tervezve.

De egyik gyártó sem, így a Samsung sem javasolja, hogy a vízálló telefonja medencében legyen használva, mert ha az adott víznyomás nem is, de a klór azonnal kárt tehet benne, így pedig a garancia is ugrik!

febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor legyen endoszkópos kamera, így nem kell a mobilt víz alá vinni.



[link]

febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elméletileg teljesen vízálló (láttam tesztet amiben 24 órán keresztül víz alatt volt és nem lett baja), de sosem lehet tudni. Lehet rá kapni vízálló tokot és úgy dupla védelemmel már víz alá merném vinni.
febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!