Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S23 Ultra, illetve...

Galaxy S23 Ultra, illetve iPhone 15 Pro csinál jobb fotót?

Figyelt kérdés

Tudom azt fogjátok írni nézzem meg YouTuben. Meg is néztem. Viszont arra vagyok kíváncsi, hogy aki esetleg használta is ezeket, hogy mit gondol?


Automata móddal, mert nem szeretek állítgatni dolgokat. Köszi.



jan. 6. 20:32
A kérdező szavazást indított:
S23 Ultra
iPhone 15 Pro/Pro Max
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az S23 a 14 Pro/max-al van egy szinten kb.

A 15 pro/max-nak majd az s24 lesz az ellenfél.

jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a 15promaxé. Sok videót néztem és így látom.
jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mobilarénás tesztfotók alapján nem rosszak a Samsung képei, de meglepően gyengébb minőségűek, mint amit eddig megszokhattunk a korábbi Samsung telefonoktól, főleg a felső- és csúcskategóriában, kissé homályos, és leginkább a vonalélesség hiányzik! Majdnem mindenben jobb lett a komplett S23-as széria, kamerában viszont visszaesett, komolyan mondom: egy Galaxy A52s szebb képeket csinál! Digitális zoom-mal ránagyítva egyből látszik!


[link]


iPhone 15-ös szériáról még nincsenek ilyen tesztek, menj be esetleg a Media Marktba, lőjj mindkettővel pár képet, és hasonlítsd össze! De amondo vagyok előre, szerintem az iPhone-é sokkal szebb lesz!

jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Nincs egetrengető különbség, de általánosságban jobb a 15 Pro Max. Valamiben a Samsung a jobb (például zoomolás) de úgyis a főkamera a fontosabb.


Én mostmár megvárnám amúgy az új Samsungokat mert mindjárt kijönnek és szinte biztos hogy picivel jobb lesz a kamerája mint a 15 Pro Max-nak. Aztán mikor kijön az iphone 16, akkor meg az lesz picivel jobb.

jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal. Van, amiben jobb a Samsung, de többségben az iphone természetesebb, jobb képeket készít, bár nincsenek óriási különbségek, viszont videózásban az iphone a legjobb. Egyébként mindegyikkel lehet rossz képeket is lőni🙂
jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!