Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feloldani a...

Hogyan tudom feloldani a Samsung telefont, ha elfelejtettem a feloldási pin kódot? Adatvesztés nélkül.

Figyelt kérdés
Egy barátom beállította az ujjlenyomatot Samsung S23 ultra telefonján. És most kiirta, 72 óra elteltével adja meg a kódot a feloldáshoz. Viszont nem emlékszik adott e meg kódot. Biztos hogy adott meg, mert másképp nem lehet ujjlenyomatot hozzáadni. Viszont ő azt mondja jelszót adott meg, amiben betűk is vannak. A lezárási képernyőn viszont csak számok jönnek ki. Szóval számkombinációt kér. Fel tudom-e oldani úgy, hogy ne kelljen gyári adatokra visszaállítani? Fontos adatok vannak rajta. Nem lenne jó, ha letörlődnének.

febr. 1. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel tudnád oldani, akkor semmi értelme nem lenne a kódnak.
febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs mód.

Akár jelszó, akár PIN kódot állított be csak Hard reset-el törölhető.

Ha Google fiókba is bevolt lépve, és arra sem emlékszik, akkor már csak szervíz tud vele foglalkozni természetesen a tulajdon jog igazolásával.

febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

"És most kiirta, 72 óra elteltével adja meg"

Mivel ujjlenyomatos használatnál ezt rendszeresen írja, utoljára 3 napja kellett a jelszót használni, amikor létrehozta a lenyomatot, szóval a szokványos történet ez is:- Dikkmá, egyszer csak kérni kezdte a jelszót, de mi lehet az?


Vegytiszta fikázás jón: a Samu mérnökei éveken át dolgoznak a készülékek biztonsági rendszerein, mire egy névtelen fórum első kérdésére megírják, hogyan lehet semmissé tenni. Ja... álmodj királylány... Amikor beállítod a jelszót/lenyomatot, a készülék közölte is, hogy ha elcseszed, akkor nincs visszalépés, csak a gyalugép segít, tehát ennyi a történet.

febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Emlékezzen erősebben. Meg lesz az.
febr. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor szėpen elviszitek a samsung szervizbe a vásårlåst igazolo blokal együtt és megoldjåk nektek ha tudjåk.
febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szirty ***** válasza:
85%
A talált és lopott készülékekkel kapcsolatban is ilyen kérdés szokott megfogalmazódni...
febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi értelme nem lenne, ha lenne mód ezt megkerülni,ergo nem lehet. Mondjuk sosem értettem, vannak olyan emberek, nekem is van jó pár ilyen ismerősöm, hogy a telefon vagy egy app kér állíts be jelszót, beír valamit gyorsan, hogy továbblépjen, 2x is meg kell adni, de marhára nem jegyzi meg, aztán másnap hív, hogy oldjam meg neki, mert valami jelszót kér, hát buktad öregem, majd amit te megadtál én találjam ki, nem? Aztán ő persze nem adott meg semmilyen jelszót....öcsém hallod.
febr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

PIN kódot próbáltad?

Ha valós a történet, lehet a SIM kártyát adta meg.

febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Milyen adatvesztés okoz gondot, egy 3 napos új telefonon ?



Vissza kell vinni, 3 napon belül kicserélik a boltban ...

febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én csak tanácsot próbáltam kérni. Sajnálom, hogy sokan rögtön azzal a feltételezéssel kezdik, hogy biztos más telefonját akarom feltörni, pedig nem erről van szó. 3 napja állította be az ujjlenyomatot, de már egy hónapja használta a telefont. Úgyhogy emiatt probléma az adatvesztés. Ugyanis sok üzleti ügyet Viberen intéz. És a biztonsági mentés valószínű nem volt bekapcsolva. Így sok megrendelés és üzenet eltűnt róla emiatt. De már mindegy mert le lett gyárizva. Nekem csak az volt az érthetetlen miért szám kódot kér a telefon, mikor meg volt róla győződve, hogy jelszót adott meg. De jelszót nem tudta beirni betűk hiánya miatt. Pedig a jelszót tudta volna.
febr. 2. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!