Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 15 Pro max vs 15 plus?

IPhone 15 Pro max vs 15 plus?

Figyelt kérdés
Nekem a nagyobb méret miatt van szükségem ilyenre, viszont elszomorító hogy csak 60hz a plus a pro max 120hz. Megér annyival többet szerintetek, amennyibe kerül a pro max? Vagy inkább a plust vennétek?
febr. 4. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha teheted, és anyagilag megengedheted magadnak! Akkor inkább 15 Pro Max-ot vegyél. Nem csak a 120 hz kijelző, hanem az always on display. Vagy a maximum 27 wattos töltés, és az USB-C csatlakozon keresztül csak itt tudja a 10 Gb/s sebességet.
febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát megéri annyival többért amennyit tud. Plus se lenne olcsó, szóval ha úgy van akkor teszek hozzá, pár évig úgy is ez lesz.
febr. 4. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Kedves kérdező! Én voltam az első válaszíró! Az Apple eleve egy túl árazott termék! Minden Apple termék túl árazott. Ez köszönhető a marketingnak! Szóval aki Apple terméket vesz annak mélyen a zsebébe kell nyúlnia! Kivéve ha részletre veszi mobil szolgálatótól. Bár a részlet fizetések is önmagukban minimum 20 - 30 ezer Ft/hó + a havi előfizetési díj. Szóval még igy is mélyen a zsebbe kell nyúlni! De ha már Apple iPhone mellett dönteesz akkor azt a 100 - 150 ezer pluszt érdemesebb Pro Maxra költeni. Mert annyival többet is tud. Viszont amennyivel többet tud egy 15 pro Max. Abból más telefont akkár kettőt is vehetsz. Ugyanis a 15 pro max kamerája is csak 48 megapixeles. De például a 15 plusnak csak két kamerája van a 15 Pro Maxnak meg már 3 kamerája van.
febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
iPhone 15 Pro max kamerája a legjobb a világon. Ha ez fontos vedd meg.
febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
57%

#3-as

Túlárazott az Apple, lehet az, de ahogy a többi márka készüléke is, S24 Ultra, Galaxy Fold stb…

Hogy 48MP-es a kamerája ebből látszik, nem vagy képbe a dolgokkal kapcsolatban. Nem (csak) ez számít. Az egyik legjobb készülék jelenleg a 15 Pro Max, ha a kamerát nézzük. 48MP ide vagy oda.

febr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy jelenleg 14 Pro Max árban van a 15 Pro Max, akkor ennyire még sose érte meg csúcs iPhonet venni.
febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Én a pro max-ot vettem. Tényleg nagyon jó a kamera, én emiatt választottam ezt.

15 plus üzemidőben valamivel jobb mint a pro max, ha neked ez szempont akkor a plus-t vedd. A 120 Hz, always on display, vezetékes adatátviteli sebesség, kamera neked nem szempont, akkor megint csak a plus a jó választás. A Te felhasználásodhoz megfelelően válasz.

febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!