Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 13 - hogyan lehet...

Android 13 - hogyan lehet váltani a hátlapi kamerák között?

Figyelt kérdés
Tavasszal készülök új telefont venni, Media Marktban kipróbáltam pár típust, de ezt sehol nem találtam, leginkább főkamera és az ultraszéles között. Hová rejtették?
febr. 6. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor zoomolsz, akkor vált át automatikusan.

Az ultraszéles általában 0,5x zoom-ként szerepel, a "telefotó" pedig változó, általában 3-5x "optikai" zoom-ként emlegetik a gyártók.

febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Típusfüggő hogy merre van ez az opció.
febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ott van az, láttad is, valamit meg kell tapicskolni.
febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Típusfüggő? Ahogy néztem, a kamerabeállítások opciói mindegyiken ugyanazok, ezért írtam csak az Android verzióját!


Amúgy igen, láttam ott középen a zoom beállításokat, ahol anno az Android 9-en egyértelmű ikonnal a váltás volt, de csak egyszerű optikai zoom-nak gondoltam! Ma megint voltam a Mediában, kipróbáltam amit írtatok, ujjammal le is takartam a megfelelő lencséket, hogy melyiknek a képét látom a kijelzőn, és tényleg az az, 0.6x zoom

Nagyon szépen köszönöm! :)

febr. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!