Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12ről váltani 15 pro...

Iphone 12ről váltani 15 pro maxra már érezhető változás?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy lecserélem, problémám nincs a jelenlegi 12vel sem, de adott a lehetőségem váltani a 15 pro maxra. Megéri a csere?
febr. 6. 15:13
 1/7 Morzsi007 ***** válasza:
68%

12 Mini-ről váltottam 15pro-ra.

Nem volt bajom a Minivel, de kellett egy telefon a családba, így jött ez a döntés.

Gyorsaság észrevehető, komolyabb képeket készít, a 120Hz, ami miatt is gördülékenyebbnek hat a működés, üzemidő megnőtt, persze Miniben kicsi aksi van. Aztán mikor megszokja az ember, úgy érzi nincs nagy különbség. És aztán kezembe kerül újra a régi, akkor érezhető a fölénye a 15 Pro-nak a 12-höz képest. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Meg nálam a méret is változott. 3 évet lehet érezni és idő múlásával szerintem nagyobb lesz a különbség az új szoftverek miatt.

febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Morzsi007 ***** válasza:
68%
Még annyit, hogy a Pro Max-ot nézegettem az 5x-ös zoom miatt, de számomra akkora batár, hogy egyszerűen kényelmetlen fogni is egy kézzel. Ezért lett a Pro.
febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hatalmas változás
febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, de azt vedd figyelemben, hogy a lightning-os kiegészítőket, kábeleket nem igazán fogod már tudni használni.

14 Pro Max-ra váltanék inkább, 1-1 generáció között olyan hatalmas különbség nincs.(+2 GB RAM csak kb. ami annyira nem számottevő)

Amúgy ha nem okoz gondot a type c akkor megéri.

febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fmaxy ***** válasza:
"+2 GB RAM csak kb. ami annyira nem számottevő" hidd el, az.
febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5.

Nem tartanék attól, hogy a közeljövőben avulna el a 14-es széria, amikor még a 11 is vígan használható kompromisszumok nélkül 4GB RAM-mal.

RAM-ból nyilván sosem elég ez tény, de az Apple akkor nem tartaná fenn azokat a szériákat a supportra, amiken pl. 3GB RAM van.(11 alattiak közül talán az összes)

febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fmaxy ***** válasza:
Nem az avulásról írtam, hanem a ram mennyiségének előnyös hatásáról. Volt Xr-em, ha jó maradt volna az akksija (tudom, álmodik a nyomor) még azzal nyomnám :)
febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!