Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aliexpressen miért van sok...

Aliexpressen miért van sok olyan telefon ami 4 SIM-et is tud fogadni?

Figyelt kérdés

Biztos van olyan nagyon fontos üzletember, akinek kell 4 SIM kártya. De nekem ez akkor is meglepő, mert nem tudok elképzelni olyan használatot amikor 4 különböző telefonszám kell ugyanahoz a telefonhoz... Ezeket melyik országba/kontinensre szánják?

+1 kérdés. Ha veszek egy telefont amibe 2 fizikai SIM kártya mehet, akkor eSIM-et is lehet aktiválni rajta? Vagy mindenképp 2 SIM-et fogad csak?

Csupán érdekel a téma, nem tervezek semmi ilyesmit.


febr. 7. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Peldául az illető sokat utazik es nem akar horribilis nemzetközi hivásdíjat fizetni így több ország sim kartyája van a telefonjában.


Lehet e-simet aktiválni,ha talámogatja a telefon a technológiát. Viszont csak 2 sim mehet egyszerre, így vagy 2 fizikai sim vagy egy fizikai sim és az e-sim.

febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A semmibe nyilván nem gyártanak ilyet. Van rá igény. Lehet vannak egyes országok, ahool csilliónyi kis szolgáltató van, és megéri sok kártyát használni, vagy hogy közel vagy sol határhoz, szanaszét járogatsz, így megéri mindenhova fenntartani egy kártyát. És lehet nincswnek sokan az ilyen emberek, ezért sem jellemző a megbízható gyártóktól ilyen modell. De úgy létszik kell ilyen az embereknek, így hát a kici kínaiak legyártották ezt is.


Esimre passzolok.

febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Hàt ez a 4dim dùrva

Èn vajdasàgi vagyok nekem a 2sim tökèly ingàzok Magyaro.

dolgozom,vajdasàgban èlek ès “sokat”jàrok nèmetorszàgba

Van egy nèmet szàmom (havi 10€ eu belül telefonàlok 4hètig)meg egy szerb szàmom amivel csak e.u.-n belül nemtelefonàlok

(Havi 6-8€èrt szerbiàn belül csorlàtlan minden is)

febr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tessék belegondolni, hogy 8 milliárd emberből biztos, hogy vannak olyanok akiknek ha megtudod mivel foglalkozik, kerekre tágult szemmel csak annyit fogsz tudni kilihegni a szádon, hogy "Ilyen van?"

Nem szabad abból kiindulni, hogy te hogyan élsz, mert több van e világon amit elképzelni tudunk.

Velem például gyakran előfordul, hogy egyik héten Sao Pauloban dolgozom, egy hét múlva Szöulban, de a következő hónapban már Chicagoban vagyok. Miközben az állandó lakcímem egy Bp közeli kisváros, Pipacs utca 2.

Ettől független két SIMes telóm van, de bizony cserélgetnem kell benne a kártyákat. Nem is tudtam, hogy vannak 4 SIMesek, de nem törik le a kezem a cserélgetéstől

febr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondok mégjobbat! Itt az új Galaxy S24 Ultra. Két fizikai és két eSIM támogatással. Akkor már az is 4db! Persze ahogy az első hozzászóló is írta, igazán ezeknél a telefonoknál is csak 2 sim lehet aktív egyszerre...
febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!