Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ még valaki Iphone7-est?

Használ még valaki Iphone7-est?

Figyelt kérdés
Még 2016-ban vagy 2017ben szereztem be újonnan, nem is emlékszem már pontosan, de azóta is remekül kiszolgál. Nyilván az akksija elfáradt, meg a kamerája is elavult, de mégsem cserélném le, mert működik. Ez ritkaságnak számít vagy más is ilyen régóta húzza ugyanazzal a telefonnal?

febr. 20. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Kollégám nagymamája, de 8 plus-t, pont tegnap jött szóba. Mama 76 éves.
febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja cseréltem le. Baja nincs, csak az akku gyengült le. Tartaléknak eltettem.
febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Anyukám is az IPhone 7-est használja már 6 éve. Meg van elégedve, a következő telefonja is IPhone lesz.
febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Próbálj ki egy jobbat, addig nem tudod mit vesztesz vele.

Nyilván egy régi Swift is elvisz A pontról B pontra, meg egy új Skoda Octavia is csak éppen más élmény.

Már egy iPhone XR is hatalmas váltás, egy 11 Pro-ról ne is beszéljünk.

febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most cseréltem a 8-ast 15-re. Baja nem volt, de már elavult, mindenesetre akinek csak telefonálásra kell a telefon, annak jó gondolom. Nekem időközben más dolgokra is kell már.
febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Samsung s7 edge telóm a mai napig jó állapotnak örvend. Aksija gyengébb és ennyi.
febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Ciki vagy,egy igazi iphone-os mindíg lecseréli a legújabbra.Ha 2millióért adnak vmi szart akkor is.Megkell értened hogy ez egy státuszszimbólum.Nem lehet teljes életed a legújabb iphone és egy 1milliós outfit nélkül.Alap hozzá egy jorden is...nem cipőnek hívjuk...JORDEN.😂😂😂
febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7.Maga a felvetés ciki, meg az az egész.

A való életben soha senkit nem érdele, hogy milyen telefonod van, úgy 16 éves kor felett...

febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7-es, nagy nagy köszi, ha nem erőlteted itt többet a baromira izzadtságszagú poénjaidat.
febr. 20. 21:10
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Jó akkor másképp írom le hogy nd legyen sértő és megértsd...gáz nagyon a telód...
febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!