Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri a Samsung...

HorvathMarcell kérdése:

Szerintetek megéri a Samsung Galaxy s10 2024-ben?

Figyelt kérdés

Igaz hogy már nem támogatottak, de sok videót láttam róla és nagyon gyors.

Ez a gyorsaság szerintetek megmarad? Hosszútávra érdemes megvenni?(2 év)



febr. 22. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha mar nem tamogatott, ne vedd meg.
febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
De ki nem támogatja?
febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
#2 nincs ra uj Android verzio es a meglevohoz is szep lassan elmaradnak a frissitesek.
febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább akkor már S20.
febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly használtam egyet. Irtó gagyi az íves kijelző. hihetetlen, hogy nincs rá semmi értelmes védelem...

Szerencsére hamar visszakerült a céghez, mert én ilyenhez nem vállalok felelősséget..


Mármint érted, jó dolog, mert tényleg hozzáad valamit, de közben meg egy rossz esés simán tk-zza, ami egy normál sík telónak meg se ártana.


Maga a rendszer sebessége.. hát ha csak így netezgetsz, face, insta, tiktok, fotózgatás... nyilván nem a legjobb, meg nincs 90-120hz kijelző és hasonló extrák, amik manapság elvártak már egy közepes telónál is akár.. de bőven elég ezekhez az alap dolgokhoz. Kamera se gáz. Fotóhoz mindenképp okés. Gcam is telepíthető.


Nem igazán ütköztem akadályba vele. Nyilván a samu rendszernek megvannak a korlátai, mag a nyűgjei, de okés, rendben van...


Úgy látom 50-ért dobálgatják éppen... annyit talán megér.

febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!