Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány hónap munkaviszony kell...

Hány hónap munkaviszony kell hogy a vodafonâl elöfizetést tudjak kötni és telefont kihozni?

Figyelt kérdés
febr. 23. 18:42
 1/9 anonim válasza:
82%

Nem kell hozzá semmiféle munkaviszony, csupán el kell múlni 18 évesnek. Tanuló, munkaanélküli is köthet előfizetést. Egyébként rosszul vagyok ettől, hogy "telefont kihozni", tipikusan nem agyoniskolázott romák használják.


Ha áruhitelre gondolsz és részletre vennéd a telefont, akkor azt írd ide és egyébként a szolgáltatónál érdeklődj, "telefon kihozatal előtt".

febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Mivel csak nagykorúakkal bizniszelnek, az életkor egy fontos tényező.
febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55%
Igen, kiskorúak "em hozhatnak ki telefont" biznicre.
febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Például ott indul a mérce, hogy a delikvens el tudja olvasni és értelmezni is tudja annak a szerződésnek feltételeit és következményeit, amit alá szeretne írni. Úgy látom mókás lesz ám a végkifejlet, ha esetleg sikerül "kihozni".😂
febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a "megéri" kezdetű kérdéseket nem értem, telefonok vagy bármilyen más műszaki cikk esetén 😅
febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kihozáshoz nem kell munkaviszony sem. Kifizeted és kész is.

Van a másik fajta kihozás, ahhoz meg gyorsan kell szaladni.

febr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem kötelezném el magam 2 évre egyik szolgáltatónál sem "ingyen" telóért
febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Ingyen"????
febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez az, már megszűnt az, korlátlan csomagnál sem adnak ingyen telót, hogy "kihozd". Ha előfizetést kötsz, minimum két évre elkötelezed magad", bár sérelemdíjért ki lehet azt is váltani...
febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!