Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszahívtam egy "Potenciálisa...

Visszahívtam egy "Potenciálisan csalás" telefonszámot. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy van egy nem fogadott hívásom, ismeretlen számról. Gondoltam visszahívom, akkor írta ki a telefonszámot, ami 06 45-el kezdődött, majd felette azt olvastam hogy "Potenciálisan csalás". Ezután azonnal letettem és le is tiltottam a számot. Lehet ebből nagyobb baj?

febr. 24. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Aligha. Ilyenkor banki adatokat próbálnak meg kiszedni az emberből, de mivel eleve nem tudtak veled beszélni, így ez nyilván nem sikerülhetett.
febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nézd meg itt:

[link]

Amúgy nem, nem lehet belőle baj.

febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ma (2024.02.24) délután engem a +47-480-77-945-ös telefon számról hívtak. Én felvettem! És egy angolul beszélő hölgy volt és arról érdeklődött, hogy nős vagyok-e? Mondtam neki ha hozzám jön feleségül akkor nős leszek! De nem ez az egyetlen ilyen hívás. Kb. egy hete a +47-905-73-309-es telefon számról hívtak. Amit szintén felvetem! És szintén egy másik angolul beszélő hölgy arról érdeklődött hogy nős vegyok-e? De vajon miért érdekli azt hogy valaki hogy nős vagyok-e? És ha nem vagyok nős akkor mi van? Ez a hobbijuk a Norvégoknak hogy magyarokat kérdezgetnek hogy nős-e? Vagy valakinek tetszem? Akkor miért nem akar feleségül jönni az a valaki? Miért csak telefonon hívogat? Ráadásul ismeertlen telefon számokról.
febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
06-45 kezdetű szám az Kisvárda környéki vezetékes szám. Nem biztos, hogy csalás.
febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!