Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung telefont vegyek?

Milyen Samsung telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Fő elvárásaim:


128GB

Jó kamerák

150ezer ft legyen a max ára

Jó akkumlátor

Legalább 3 évig jól működjön


A használatával nem lenne gondom mert eddig is androidos voltam (Huawei)


Mit ajánlanátok?



febr. 24. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Vagy ha a Media Marktből szeretnél vásárolni, akkor:

[link]

febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek az 1-es válaszolóval, ennyi pénzért a Galaxy A54 a legjobb választás.
febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az A54 a legjobb választás ennyiért. Egyébként az EMUI és a One UI a 2 legjobban átalakított Android alapú rendszer, ezért felépítésük eléggé eltér ha Android, hanem. Ettől függetlenül nem lesz gondod az átszokással mert szerintem a One UI a legjobb rendszer. Én Ios után is könnyen megszoktam.
febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Xiaomiról jöttem Samsungra (A52S 5G mobilom van jelenleg). A még akkor Miuinak hívott (ma már Hiper os talán a neve) rendszer után egy fellendülés volt a Samsung. A Huaweit is szerettem (P20 Lite volt nekem régebben).
febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A53, A54, vagy S21 FE
febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért eléggé adja magát az A54. Van a családban, gyors (gyorsabban nyit meg appokat mint az én iPhone 13-mam...), megbízható, kiváló a kijelzője és a hangszórója is, a kamerás és videós teljesítménye is szerintem az átlag felhasználó igényeit 99,99%-ban lefedi. A szoftveres támogatása is meglehetősen jó, az Android 14-et már megkapta és ha jól rémlik még 3 főverzió + 1 év biztonsági frissítés fog érkezni rá.
febr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
A54, de egy Pixel 6a vagy 7a-val sokkal jobban járnál.
febr. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!