Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit takar az iOS-os telefonokn...

Mit takar az iOS-os telefonoknál a stabilabb rendszer?

Figyelt kérdés
Telefonokat nézegetek mostanában, az ismerőseim többsége iPhone felhasználó, és mindig azt hozzák fel az iPhone mellett érvnek, hogy stabilabb a rendszere, mint az androidos telefonoknak. Ha rákérdezek, hogy mit takar ez a "stabilabb rendszer", soha nem jön rá válasz. Az elmúlt években soha nem volt nekem semmi problémám az androidos telefonommal. Soha nem fagyott le, nem indult újra, nem akadozott, tehát én is elmondhatom, hogy stabil az androidos rendszer. De az iPhone felhasználóknak ez a "stabilabb rendszer" valami berögződés?

febr. 26. 02:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk azért mert Xiaomiéknál az antutu 1millió+ mellett 250ezerért már 120w gyorstöltést kapsz, ami 20perc alatt felküldi a telót. Iponéknál pedig 500ezerért se kapsz semmi ilyesmit. Akkor miért vegyem az Ifunt?
febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem mintha Iphone ellenes lennék, mert még sose volt Iphoneom, de most komolyan, 500ezerért nem lehet elvárni egy sz@aros gyorstöltőt? 4 meg 8k 60 meg 120fps-re fussa, meg már már filmkészítéshez is alkalmas optikára, de egy sz@ros gyorstöltésre már nem.. Ez komoly? Mikor 250ezerért 120w-os xiaomi 13 pro kani, amit lássuk be egy kimaxolt csúcstelefon.


Aki szereti tömni Bill Gates pénztárcáját, az vegye az Iphone-t. Aki hisz az egyenrangúságban, az pedig androidot. Most komolyan, nincs elég pénze annak az embernek, hogy 2-3x annyiért kell adni minden apple terméket, mint amennyit ér?

febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A számok önmagukért beszélnek és önmagukért is fognak!
febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Bill Gates zsebének mi köze az iPhone-hoz?
febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Csak megjegyezném hogy töltés tekintetében a Google Pixel 8 Pro sincs eleresztve. Samsung sem. Lényegében csak a kínai telefonok töltenek gyorsan. De mi a tökömnek kell 200 watt? Este felrakod tölteni, reggel leszedet és estig ki kell bírja. Nekem soha nem hiányzott hogy nem 15 perc alatt tölt fel a telefonom hanem csak 1 óra alatt. Cserébe minden másban jobb mint a xaromi.
febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

"Nem mintha Iphone ellenes lennék, mert még sose volt Iphoneom, de most komolyan, 500ezerért nem lehet elvárni egy sz@aros gyorstöltőt? 4 meg 8k 60 meg 120fps-re fussa, meg már már filmkészítéshez is alkalmas optikára, de egy sz@ros gyorstöltésre már nem.. Ez komoly? Mikor 250ezerért 120w-os xiaomi 13 pro kani, amit lássuk be egy kimaxolt csúcstelefon."


A Samsung és a Google sem ad mai szemmel nézve gyorstöltsét a telefonjaihoz, pedig azok is kerülnek ennyibe.


"Aki szereti tömni Bill Gates pénztárcáját, az vegye az Iphone-t"


Bill Gates a Windows egyik alapítója, tudtommal nem sok köze van az Applehoz. :)

febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%

“ "Aki szereti tömni Bill Gates pénztárcáját, az vegye az Iphone-t"


Kit érdekel kinek a pénztárcáját tömöm? 😀


Jézusom, 1-2 ember úgy és olyanokat írkál, mintha az ő cselekvései fogják megvaltoztatni a világot abban a ca. 60-70 évben míg ő él 😀


Bill Gates meg bárki más is le..arja az elveidet, ők ugyanúgy milliárdosok maradnak, rád meg a kutya se fog emlékezni 50 év múlva.


Múltkor is Redditen valaki kijelentette, hogy semmilyen terméket nem vesz ami kínai, pl. Huawei. Hűha, térdre is rogy a kínai gazdaság mert te a panel 8.-on a kemény 100.000 forintodat nem az készülékükbe fekteted 😀

febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
63%

Na, a tipikus gyakorikerdesek színvonal megint előjött:


> Aki szereti tömni Bill Gates pénztárcáját, az vegye az Iphone-t

> Bill Gates a Windows egyik alapítója


Bill Gates-nek semmi köze az iPhone-hoz, a Windows pedig nem egy cég, hogy lenne alapítója :DDDD


Egyik nagyobb hülyeségeket ír, mint a másik.

febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Bocsánat, összetévesztettem Stevvel.. Bill járt a fejemben, végig.xd


Lényegtelen, mert a lényeg ugyan az, nem én vagyok az egyetlen, aki ezzel így van, és ameddig nem csak én leszek az egyetlen, addig a másik félnek sose lesz igaza.

febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Seteve Gates? :D
febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!