Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit takar az iOS-os telefonokn...

Mit takar az iOS-os telefonoknál a stabilabb rendszer?

Figyelt kérdés
Telefonokat nézegetek mostanában, az ismerőseim többsége iPhone felhasználó, és mindig azt hozzák fel az iPhone mellett érvnek, hogy stabilabb a rendszere, mint az androidos telefonoknak. Ha rákérdezek, hogy mit takar ez a "stabilabb rendszer", soha nem jön rá válasz. Az elmúlt években soha nem volt nekem semmi problémám az androidos telefonommal. Soha nem fagyott le, nem indult újra, nem akadozott, tehát én is elmondhatom, hogy stabil az androidos rendszer. De az iPhone felhasználóknak ez a "stabilabb rendszer" valami berögződés?

febr. 26. 02:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

"Bill Gates-nek semmi köze az iPhone-hoz, a Windows pedig nem egy cég, hogy lenne alapítója :DDDD"


Hupsz, igen, igazából azon gondolkodtam, hogy mit írjak: az eredeti Windows egyik készítője vagy a Microsoft alapítója és ez lett belőle. :)


"Bocsánat, összetévesztettem Stevvel.. Bill járt a fejemben, végig.xd"


Mondjuk ő meg már meghalt, szóval aránylag nehéz tömni a zsebét.


"Múltkor is Redditen valaki kijelentette, hogy semmilyen terméket nem vesz ami kínai, pl. Huawei."


Én is kerülök lehetőség szerint mindenki kínai terméket, sőt még virslit sem veszek, de nem azért, mert össze akarom omlasztani a virsli ipart. :)

febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!