Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni a túl erős...

Mit lehet tenni a túl erős fényerővel S24-nél?

Figyelt kérdés
Sikerült megvennem ezt az új telefont S24-t. Viszont hiába allítom be a szemvédelemet és a legalacsonyabb fényerőt, pár perc elteltével kaprázik a szemem kijelzőtől :( nekem alapból extra érzékeny a szemem sajnos ezt megszokni nem tudom. Lehet ezzel valamit csinálni gyárilag vagy létezik eye care fólia ami a szemet is védi? Vagy más ötlet? Mert ez így nagyon szívás :(

márc. 3. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Más telefonnál nem volt problémád? Biztos, hogy a fényerő a baj?

Az automatikus fényerő állítást ki lehet kapcsolni, utána le tudod húzni eléggé a fényerőt manuálisan és ott is marad. Én még sosem hallottam olyanról, hogy egy telefon olyan magason tartaná az automata fényerőt, amitől valakinek fájna a szeme, ez az üzemidőt is taccsra vágja, meg nyilván neked is rossz.

márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Napszemüveg.
márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyomd be az extra elsötítést.
márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Felső menüt lehúzva a gyorsgombok között van extra elsötétítés.

Valóban erősebb szerintem a fényerő, mint a korábbi modelleknél, nekem nem túlérzékeny a szemem, általában nem zavar, de este a sötétben feltűnő, hogy a minimum is világos.

márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
te nem probáltad néztėl meg egy bemutato darabot hogy jó neked ez telefon fényerő stb ? akkor látad volna ėrezted volna tetszik e neked igy .
márc. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ebbe bele se gondoltam h próbélma lesz :/ ez nem fél perc kipróbálás után derül ki hanem több perc utan. Nem is értem miért csinálták ilyenre, az iPhone-nak sokkal mattabb a kijelzője. S24 használhatatlan :( nemhogy este még nap közben is. Egyébként mattító kijelzo fólia létezik?
márc. 4. 13:55
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem is értem miért csinálták ilyenre, az iPhone-nak sokkal mattabb a kijelzője."


A kijelző "stílusát" lehet állítani minden telefonon.

Nincs előttem Samsung készülék most, szóval ez hátha segít:

[link]


Az a lényeg, hogy a beállításoknál, a kijelzőnél kell túrkálni és a színek "melegségét" állítgatni.

márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ėn nem félpercig nézem a kiszemelt telefont személyesen,néztem videot rola .
márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem hogy mi a gond a kijelzőjével. Nappal jó ha fényes, este pedig be lehet kapcsolni az extra elsötítést. Szerintem az S24-eknek van eddig a legjobb kijelzője a többi Samsunghoz képest és az Ultra pedig a legszebb kijelzős telefon a világon a legtöbb tesztelő szerint. Már nincs annyira túlélénkítve.
márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki az automata fényerőt és be az extra elsötétítést.


A Gorilla Glass- nak van egy nagyszerű matt üvege ami az ujjlenyomatot is távol tartja. Nekem 15 pro maxon van ilyen. Nagyon szeretem.


Itt tudod megvenni:


[link]

márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!