Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettelnél ha elálltam a...

Yettelnél ha elálltam a számlás előfizetéstől, akkor még a jövőben van lehetőségem újra szerződést kötni?

Figyelt kérdés

Tegnap felhívtam őket, hogy megkérdezzem, hogy melyik a legolcsóbb csomag, amihez igényelhetem a Yettel Tv szolgáltatást. Mondta az ügyintéző, hogy a Yettel start az, amihez igényelhetem a tv-t. Ebben van 150 perc, és 10 GB internet, kedvezményesen ötezer valamennyi forintért, majdnem hatezerért. Mondta, hogy megrendelhetem online is. Gondoltam megveszem, mert úgy is szoktam telefonálni mostanában eleget, meg aztán a 10 GB internet is jól jön, de arra lettem figyelmes, hogy online az ajánlat teljes árát láttam, a 7500 forintot. Gondoltam megveszem, hátha majd az emailben jelzik felém, hogy jogosult vagyok az akcióra, meg ilyenek. De sajnos nem. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és mondták, hogy a kedvezmény csak akkor járt volna, ha telefonon kötöm meg a szerződést velük, online nem. Csak ezt a tegnapi ügyintéző elfelejtette közölni velem. Átgondoltam, hogy így kell-e nekem ez az egész, meg minden, és visszahívtam őket az elállási szándékommal, amit rögzítettek is a rendszerben, és most ha minden jól megy, akkor visszaraknak engem feltöltősre.

A kérdésem az lenne, hogy a jövőben ezek után várhatok-e tőlük kedvezményeket? Mert a 6000 forint az okés lett volna nekem, plusz ugye tv, de 7500 plusz tv egy kicsit már sok.



márc. 4. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok milliomos, egy kollégiumban élek, amit szintén fizetni kell, plusz egyéb kiadások.
márc. 4. 12:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban azt mondanám, hogy viszonylag kevés esetben éri meg a szolgáltatónak örök feketelistára tenni a potenciális ügyfelet egy apró félreértés miatt...
márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van esetleg rokonod/ismerősöd, akinek van kábeles tv előfizetése? Bármilyen, mert kb mindenkinél van online tv is.


Pl digi online-nal van tapasztalatom. Ügyfélkapuban lehet 3 jelszót kérni. Megkéred, hogy állítsák be neked, aztán nézheted. Persze nincs benne az összes csatorna, de sok elérhető azért. Lényegtelen is igazándiból, mert a TV egy szar!!!! Ott a torrent, netflix, stb... többre mész velük.

Korlátlan mobilnetből meg tudsz venni 4G/belföldi csomagot a vodánál (XXL valami a neve), 5 ezer, hívásra meg maradhatsz a mostani csomagodnál.

márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1:

Felhívtam ismét a kérdéssel az ügyintézőt, és ő is azt mondta, hogy ha nem is egyből lesz kedvező ajánlat, de figyeljem az ajánlatokat.

márc. 4. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy ilyennek hátrányos jogkövetkezménye.
márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"és ő is azt mondta, hogy ha nem is egyből lesz kedvező ajánlat, de figyeljem az ajánlatokat."


Mi mást mondhatna?

márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!