Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone esetében zene letöltés ?

IPhone esetében zene letöltés ?

Figyelt kérdés
Ha iPhonra akarok letölteni zenét az úgy megy mint Android esetében ? Van egy konvertáló oldal ahonnan letöltöm. Ehhez kell egy külön lejátszó app ?

márc. 7. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy weboldalról töltesz le akkor a fájlok appba le lehet tölten az .mp3-akat.

A Zene appba nem lehet beletenni, úgyhogy másik appal kell megnyini a zenéket. VLC például egész jó.

márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem, mert az ios korlátolt az Android meg nem. Youtube-ról meg nem töltünk le zenét alapból.
márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
63%
Nem
márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
chromban YT mp3 conevert
márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, iTunes kell gépre, onnan átrakni.
márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező! Közbe próbálgattam, hátha aktuális még(meg nekem is szükségem volt egy kis frissítésre telón🤪). iTunes mindenképpen kell a gépedre, oda vagy behúzod a zenét a letöltések mappából, ahova a géped töltötte, vagy automatikusan bemegy oda is. A lényeg legyen az iTunesban az átrakni kívánt zene, a címe mellett találsz 3 pontot, arra nyomj rá és utána van egy hozzáadás eszközhöz, ráviszed az egered, kiírja a telefonod nevét, rányomsz és benne is van a gyári zenék appban.

Mire én erre rájöttem...🙄húztam mindent mindenhova. Régen tényleg csak át kellett húzni.

márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!