Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám megoldani? Van...

Hogy tudnám megoldani? Van más megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos el kell mennem 1 hónapra itthonról, egy kezelés miatt, ahol nincs internet. Viszont laptopom sincs, csak telefon. Dupla sim kártyás, 5G.

Vodafone a szolgáltató, kiszámoltam, hogyha a 72 órás korlátlan internetet veszem meg 3 naponta akkor az több mint 20k lenne, ennél olcsóbban nem tudok mobil internetet vásárolni sehol 1 hónapra? :(

Gondoltam, h váltok nagyobb csomagra, de ha vissza szeretnék váltani a kis csomagra akkor kötbért kell fizetni, Aztmondta a Vodafone.

Amúgy már tele a hocipőm velük, a telekomos néztem, hogy majd váltok, de az meg borzalmasan drága.

Lényeg, hogy kéne mobilinternet és nem 20k+ fölötti összegért :(

Köszönöm szépen ha esetleg van valakinek tippje :)



márc. 9. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"ha vissza szeretnék váltani a kis csomagra akkor kötbért kell fizetni, Aztmondta a Vodafone."

Ez akkor van így ha hűséget vállalsz a drágább csomagra. Ha nincs hűség, akkor váltogathatsz ide-oda kötbér nélkül.

márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A Telekom Dominós kártyámra 9900-ért tudok aktiválni korlátlan netet 30 napra. Az azért csak nem 20. Kötelezettség nulla.
márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Én is vettem már Vodafone előfizetőként "Kiegészítő csomagot", pl. 5 GB stb. Nem kellett csomagot váltani.
márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Gondoltam, h váltok nagyobb csomagra, de ha vissza szeretnék váltani a kis csomagra akkor kötbért kell fizetni, Aztmondta a Vodafone."

Az amiatt van, mert beetetésül a kedvezményes csomagárat ajánlják, ami hűségidővel jár. De a csomagdíj listaára kedvezmény nélkül bármikor igénybevehető, egy kivétellel, ha már most is él egy hűségidő az előfizetésedre. Akkor valóban csak fölfelé van lehetőséged váltani a hűségidő alatt. Sajnos ez ilyen.

Jófogáson lehet venni hordozható GSM routert,

[link]

és beletolsz egy dominó kártyát, korlátlan net 30 napra 9900 ft.

márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2: Vodafones vagyok, nem telekomos jelenleg.


1, 4: köszönöm, pont akkor járna le a husegido mikor a kezelésen vagyok, de megnezem mindenképp, hogy melyik napra esik.


3: pont ezt akarom Elkerulni, hogy be 3 naponta vásárolják netet 2500 forintért kb..


4: ezt a dominó kártyát utána úgymond meg lehet szüntetni?

márc. 9. 15:08
 6/14 A kérdező kommentje:
4: ezt a dominó kártyát telefonba nem lehet bele tenni, pl második sim részbe?
márc. 9. 15:11
 7/14 anonim ***** válasza:
De, bele lehet tenni.
márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez egy SIM kártya. Pont úgy bele lehet tenni, mint bármelyik másikat.

Egy év után megszűnik magától, ha nem végzed el az adategyeztetést. Addig sincs vele semmi tennivaló.

márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos van amúgy hűségidő nélküli csomag is valamelyik virtuális szolgáltatónál vagy flottánál. De ja ilyen 10 ezer körül lehet számolni a korlátlan nettel egy hónapra.
márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarok okoskodni, de muszáj, hogy legyen interneted arra az 1 hónapra? Egy sima buta telefon nem elég addig?
márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!