Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám megoldani? Van...

Hogy tudnám megoldani? Van más megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos el kell mennem 1 hónapra itthonról, egy kezelés miatt, ahol nincs internet. Viszont laptopom sincs, csak telefon. Dupla sim kártyás, 5G.

Vodafone a szolgáltató, kiszámoltam, hogyha a 72 órás korlátlan internetet veszem meg 3 naponta akkor az több mint 20k lenne, ennél olcsóbban nem tudok mobil internetet vásárolni sehol 1 hónapra? :(

Gondoltam, h váltok nagyobb csomagra, de ha vissza szeretnék váltani a kis csomagra akkor kötbért kell fizetni, Aztmondta a Vodafone.

Amúgy már tele a hocipőm velük, a telekomos néztem, hogy majd váltok, de az meg borzalmasan drága.

Lényeg, hogy kéne mobilinternet és nem 20k+ fölötti összegért :(

Köszönöm szépen ha esetleg van valakinek tippje :)



márc. 9. 12:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10: akkor ne tedd kérlek :) köszi! Egyedül leszek, se tv, se internet se semmi és senki, köszi, azért netet szeretnék. 🤣 Ne okoskodj míg nem látsz a dolgok mögé..
márc. 10. 19:41
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat a többieknek. 10 ezer már sokkal barátibb, utána nézek. :)
márc. 10. 19:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Domino korlátlan 30 napos net 9900 Ft
márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia! Hasonló 6 hetes bentfekvős miatt lettem Netfonos, 50 Gigás netet vettem hűség nélkül, amihez 100 perc beszélgetés is van. Nem tudom mennyi most pontosan, de ez jött ki legjobban - 10 alatt van az tuti.
márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!