Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A54 mitől merülhet realatíve...

A54 mitől merülhet realatíve gyorsan?

Figyelt kérdés

2 hónapja van egy A54-em, normál használat mellett szerintem kicsit gyorsan merül.

Kikapcsolva az 5G, nincs is rá előfizetésem, 1 SIM, 1eSIM, és memo kártya van benne.


Van egy 3 éves Redmi Note 10-em, az kb. 1%-ot merül, amíg az A54 2%-ot, idegesítő.


márc. 12. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak figyelni jöttem, nekem A53 van, de brutál gyorsan merül. Elvileg nem fut semmi a háttérben, szóval nincs ötletem.
márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem az van, de ez ilyen össze-vissza dolog. Kikapcsoltam rajta bizonyos alkalmazásokat, hogy háttérben ne fussanak, értesítéseket ne küldjenek állandóan, azóta nem merül annyit, de vsz apptól is függ melyik mennyi erőforrást igényel. Ugyanazokkal az appokkal, ugyanolyan használat mellett éjszaka hol merül 10, hol 5%-ot, mondjuk nekem fut az AOD állandóan.
márc. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyámnak A54-e van, abszolút semmit nem állítottam át neki a beállításokan, ami bármit módosítana az aksi használaton és tudom hogy amikor legutóbb néztem, akkor 4 napja (!) volt utoljára töltőn és még 30% körül volt. Nyilván napi talán 1 óra képernyőideje volt, vagy még annyi sem, de ez nekem kifejezetten jó készenléti időnek tűnik.
márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem A32 5G van, és reggel kapcsoltam be, WiFi-re csatlakozik, amikor elmentem, mobilnetre csatlakozott, kicsit interneteztem is vele, és 91%-on van késő délutánra. Messenger, Facebook, Gmail és Viber is futott a háttérben egész nap.

Menj a beállítások -> akku és eszközkarbantartó -> akkumulátor menü pontba. Itt alkalmazásonként ki fogja írni, hány % akkumulátort használ. Ha egy alkalmazás fogyaszt sokat, akkor már meg is van a probléma forrása. Ha itt nem látsz kiugró értéket egyik alkalmazásnál sem, lehet hibás az akkumulátor, vagy rövidzárlat van valahol, ez esetben érdemes szervizbe vitetni (remélem garanciás még). Én beépített akkumulátoros laptoppal jártam így, nekem garanciára megcsinálták, akkumulátor csere megoldotta a problémát, azóta nincs bajom vele.

márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is A32 5g van szintén és a két sim káryta meg a folyamatos mobilnet azért elég gyorsan meríti. De alapesetben egész jó az üzemideje. Pl. Wifi nem meríti olyan gyorsan mint a mobilnet. Én nem nagyon használok alkalmazásokat illetve mindig kilépek belőlük. Időkép, messenger,facebookot használok meg penny, lidl plusz appokat. Ameddig jó az akksi addig marad ez a telefon. De már kicsit érződni rajta hogy lassul...
márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!