Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone tárhely probléma miért...

IPhone tárhely probléma miért nem szabadul fel amikor kitörlök valamit a készülékről?

Figyelt kérdés
IOS-t szeretnék frissíteni de nem tudok mert kitöröltem nehány dolgot a készülékről ráadásul a Beállítások-Általános-iPhone tárhely részen de hiába a tárhelyem ugyanúgy nem szabadul fel mit kell tennem akkor ahhoz, hogy felszabaduljon a tárhelyem?

márc. 19. 15:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Legutóbb több hetet kellett várnom, hogy felszabadítsa azt a helyet amit kitöröltem most viszont ez sürgős eset az most nem fog menni.
márc. 19. 15:31
 2/12 A kérdező kommentje:
A nemrég törölt mappábóp is töröltem most dolgokat sok dolog be sem került oda és az sem segít. Nem lehet ilyen szar ez a telefon
márc. 19. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Indítsd újra a telefont és akkor újraszámolja a helyet.

A frissítéshez meg jóval több hely kell mint amekkora ténylegesen a frissítés.

Az miért a telefon hibája ha te telepakolod a kacatjaiddal?

márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Újra indítottam, de nem jó úgy se vagy akkor meddig legyen kikapcsolva?
márc. 19. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit töröltél? Ha minimális méretű valamiket akkor az nem fog látszani.
márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Több száz mb foglaló alkalmazásokat, játékokat, videókat, képeket, régi ios frissítéseket amikre ilyen 6gb lefoglalt helyet írt ráadásul ezt a nemrég törölt mappából is kitudtam szedni mégsem történik semmi.
márc. 19. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Akkor várj egy kicsit, idő mire kitörli.

Nem melegszik? Ha igen az jó, akkor dolgozik.

márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem melegszik ma hosszabb ideig kivolt kapcsolva de nem szabadított fel semmit, undorító ez az IPhone, soha többet nem veszek ilyen szart. De itt is lehetne valami hozzá értőbb valaki aki mindenesetben tudja, hogy ilyenkor mit kell tenni.
márc. 20. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég kevés infót adsz, úgyhogy nehéz segíteni. Csak azt ismételgeted hogy nem jó az ájfón és nem szabadít fel semmit, de nem tudjuk mit csinálsz pontosan és mit látsz.

A tárhelyes oldalon mit mutat? Tudnál csinálni képernyőképet?

márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Lényegében annyi az egész, hogy most is kitöröltem egy 7.5gb-s anyagot a telórol ès a tárhely beteltsége egyszerűen nem akar a mozdulni tehát ugyanúgy 122-123gb között mozog néha pár száz mb-vel több vagy kevesebb.

márc. 21. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!